śmieszny prezent na ślub

Śmieszny prezent na ślub – jak zrobić prezent z humorem?

Niedługo wybierasz się na zaślubiny i chcesz podarować Młodej Parze taki upominek, który będzie jedyny w swoim rodzaju? Wybierz coś z humorem! Śmieszny prezent na ślub może przełamać sztampę i jednocześnie stanowić wyjątkową pamiątkę po tym wspaniałym dniu.

Humorystyczny upominek dla Pary Młodej może być strzałem w dziesiątkę. Najlepiej podarować go tym osobom, które dobrze znamy i wiemy, że śmieszny prezent ślubny przypadnie im do gustu.

Nie trzeba przeznaczać na niego fortuny – wystarczy kreatywny, niedrogi drobiazg, który od razu wywoła szeroki uśmiech na twarzach obdarowanych. Można wybrać śmieszny prezent na ślub zamiast kwiatów lub wręczyć go jako dodatek do głównego podarunku, na przykład koperty.

Śmieszny prezent na ślub zamiast kwiatów – co warto kupić?

śmieszny prezent na ślub zamiast kwiatów

 

Jeżeli chcesz przekazać Nowożeńcom taki upominek, ale nie wiesz, na co się zdecydować, sprawdź nasze pomysły na śmieszne prezenty ślubne!

Śmieszna kartka na ślub

Sprawdzona jako dodatek do innych podarunków oraz jako etui na gotówkę dla Pary. Kartka przyozdobiona zabawnymi grafikami i napisami będzie uroczą alternatywą dla zwykłych kartek ślubnych.

Humorystyczne kartki to śmieszne prezenty ślubne, które dostępne są dzisiaj w wielu sklepach. Można zamówić je też jako personalizowane – mogą zawierać imiona Nowożeńców, ich zdjęcia, a nawet karykatury.

Kubki z napisami

To praktyczne i jednocześnie śmieszne prezenty dla Pary Młodej z poczuciem humoru. W sprzedaży można znaleźć mnóstwo kubków z zabawnymi napisami, na przykład „Game Over”, „Mąż wie wszystko, żona wie lepiej”, „Piękna i bestia”, „Kubek idealnego męża” i „Kubek idealnej żony”.

Kubki mogą być także personalizowane, dlatego obok śmiesznych napisów i rysunków mogą znaleźć się na nich imiona Panny Młodej i Pana Młodego oraz data ich zaślubin.

Niezbędnik małżeński

Ten śmieszny prezent na ślub zamiast kwiatów zawiera mnóstwo drobiazgów, które razem składają się na humorystyczny niezbędnik małżeński. To zarówno podarunki dla niej, jak i dla niego, które przydadzą się wtedy, gdy trzeba szybko sięgnąć po symboliczny ratunek. Niezbędnik małżeński może być także personalizowany, aby uzyskać indywidualny wymiar.

W niezbędniku małżeńskim można znaleźć:

  • coś na osłodę – słodycze
  • coś na ból głowy – tabletki przeciwbólowe
  • coś na są drobne wydatki – pieniądze
  • coś na szczęście – zdrapka
  • coś na zdrowie – buteleczka alkoholu
  • coś na wszelki wypadek – prezerwatywy
  • coś na doładowanie energii – baterie
  • coś na chłodne wieczory – herbatka

Takie śmieszne prezenty dla Pary Młodej można przygotować samodzielnie. Wystarczy kupić potrzebne przedmioty oraz pudełko, na przykład drewnianą szkatułkę. Można zamówić je też jako gotowe – także z usługą personalizacji jak grawerunek na wieczku pudełka.

Wałek do ciasta z dedykacją

Wałek tradycyjnie kojarzony jako małżeńska broń może być także humorystycznym podarunkiem na ślub. Warto wtedy wybrać wałek z dedykacją lub mottem dla par. Taki podarunek może być świetną dekoracją do kuchni i zabawnym gadżetem podczas małżeńskich sprzeczek.

Oryginalna skarbonka

Skarbonki mogą również sprawdzić się jako śmieszne prezenty ślubne, zwłaszcza wtedy, gdy są przyozdobione zabawnymi napisami.

Na skarbonkach dla Pary Młodej można zobaczyć napisy „Na podróż dookoła świata”, „Pierwszy milion Młodej Pary”, „I żyli długo i szczęśliwie i mieli dużo pieniędzy”. To humorystyczna alternatywa dla tradycyjnej świnki.

Śmieszne prezenty na wesele – inne pomysły

śmieszne prezenty ślubne

Szukasz czegoś innego niż śmieszny prezent na ślub zamiast kwiatów? Jeżeli chcesz wręczyć podarunek, który nadaje się na wesele, także przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji. Sprawdź te śmieszne prezenty na wesele!

Zastrzyk gotówki

To propozycja dla osób, które chcą wręczyć Parze Młodej gotówkę. Zamiast umieszczać ją w zwykłej kopercie, można podarować ją w oryginalny sposób, na przykład jako zastrzyk gotówki.

Taki podarunek zawiera strzykawki, wewnątrz których umieszczone są zrolowane pieniądze. Wszystko znajduje się w ozdobnej szkatułce. To niebanalny sposób na wręczenie gotówki – podarunek można przygotować własnoręcznie lub kupić gotowe pudełeczko z grawerunkiem i ze strzykawkami do uzupełnienia banknotami.

Personalizowana ramka na pieniądze

Innym sposobem na wręczenie pieniędzy jest ramka na zdjęcia ze śmiesznym nadrukiem i przezroczystą folią, przez którą widać podarunek – gotówkę.

Taki śmieszny prezent ślubny może mieć różne wzory, na przykład zawierać zdjęcia lub malunki z Panną i Panem Młodym, powiedzenia, cytaty, nadruki nawiązujące do hobby pary.

Gadżety do zdjęć – propsy

Propsy to gadżety do zdjęć na patyczkach. Przypominają okulary, kapelusze, wąsy, fajki, mogą też zawierać humorystyczne napisy. Takie śmieszne prezenty dla Pary Młodej doskonale sprawdzą się przy robieniu zdjęć podczas przyjęcia. Razem z propsami weselne fotografie będą wyglądać naprawdę wystrzałowo!

Haftowane ręczniki

Ręczniki to ślubna klasyka, ale można nadać im niebanalny wymiar, wybierając te z personalizowanymi haftami. Umieszczone w ozdobnym koszyku lub zapakowane w folię ręczniki będą praktycznym i zabawnym pomysłem na prezent dla pary.

Na jednym ręczniku może być wyhaftowany elegancki napis „Żona”, natomiast na drugim „Mąż”, którym mogą towarzyszyć imiona, a także zabawne grafiki z sylwetkami pary.

Śmieszne fartuszki

Fartuszki kuchenne z nadrukami sylwetek Pana Młodego i Panny Młodej lub innymi zabawnymi wzorami i napisami, na przykład „Świeżo upieczona małżonka” lub „Świeżo upieczony mąż”, także mogą przypaść do gustu parom z poczuciem humoru.

Pościel dla par

To śmieszny prezent na ślub, który doskonale nadaje się jako podarunek weselny. Taka pościel dla par może zawierać humorystyczne nadruki „Mąż” i „Żona” na każdej stronie, przy czym strona dla żony jest większa niż dla męża. Można też wybrać pościel z napisami „King” i „Queen”, z serduszkami, pościel personalizowaną z imionami Nowożeńców.

To tylko wybrane śmieszne prezenty ślubne i weselne, ponieważ Młodej Parze można wręczyć także wiele innych zabawnych i uroczych podarunków. Co najbardziej przypadło Wam do gustu?

Sprawdź powiązane artykuły...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *