shutterstock_529937263

Zaręczyny na weselu – tak czy nie?

Osobiście jeszcze się z taką sytuacją nie spotkałem, ale stosunkowo często widzę dyskusje o takim pomyśle. A co gdyby skorzystać z okazji i nagle wyskoczyć z pierścionkiem zaręczynym na weselu koleżanki/siostry/brata/kuzyna. Dobry patent czy niekoniecznie? Najlepiej chyba rozważyć wszystkie za i przeciw!

Dlaczego tak?

Będzie pięknie

Jeśli Państwo Młodzi zadbali o dekoracje na sali weselnej i smaczne przekąski, a goście o gustowne ciuchy i fryzury na pewno będzie uroczyście i niecodziennie. Nie to co w domu podczas zmywania garów albo rozwieszania prania. Albo w przerwie na lunch. Na weselu mamy kwiaty, złote krzesła, muzykę. Nie trzeba organizować wyjścia do restauracji, wypadu za miasto, ani nawet romantycznej kolacji w domu.

Na pewno się zgodzi

Nie ma to jak wywarcie odpowiedniej presji. Skoro para która bierze ślub jest właśnie taka szczęśliwa to Wy na pewno też będziecie. No i ta presja tłumu. Prawie jak na stadionie piłkarskim gdy wyświetlają Was na telebimie. Tutaj wprawdzie duży ekran Wam nie grozi, ale jest parkiet kamera, fotograf, mikrofon i zespół, który z chęcią zarzuci jakąś piosenkę z tej okazji – na przykład Rudy się żeni. I co z tego, że nie jesteś rudy?

love-1341480_1920

Dlaczego nie?

Bo to nie Twoje święto

W tym dniu najważniejsi są Państwo Młodzi. I może niech już tak zostanie. Konkurowanie z nimi o uwagę to nie jest najlepszy pomysł.

Może lepiej w cztery oczy?

Zaręczyny to jednak intymna chwila. Chyba nie potrzeba do tego publiczności.

Przypadkowe miejsce

Fajnie gdy prosi się o rękę w jakimś wyjątkowym miejscu – tam gdzie pierwszy raz byliście na randce, tam gdzie się poznaliście albo po prostu lubicie przebywać. A może w miejscu, gdzie zawsze chcieliście oboje wyjechać? No super. Każda z tych propozycji jest lepsza niż sala weselna, którą wybrał ktoś inny na swoją, a nie Waszą, uroczystość.

No to jak, ma sens?
Moim zdaniem nie bardzo.

Jest wiele okazji do zaręczyn, które uchodzą za popularne – Boże Narodzenie, Sylwester, Walentynki, Urodziny. Nawet jeśli to sztampowe to wciąż lepsze od cudzego wesela!About

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet