juta2

6 najmodniejszych detali w zaproszeniach rustykalnych

Rustykalny styl ślubnych dekoracji to jeden z naszych ulubionych! Sielska atmosfera dekoracji dobrze współgra z radosnym dniem, jakim jest dzień ślubu.

Przed ślubem godzinami mogłam na Pintereście przeglądać rystykalne inspiracje weselne. Chociaż wybraliśmy inny motyw przewodni, to rustykalny, z lekką domieszką boho, na zawsze pozostał w moim sercu.

Realizację motywu przewodniego powinniśmy zacząć od pierwszego momemntu: Save the Date i zaproszenia. Dzisiaj przyjrzymy się najpiękniejszym zaproszeniom w stylu rustykalnym – jakie detale sprawiają, że są one tak niezwykłe?

1. Koronka  [>>>klik]

Z jednej strony – klasyczna, elegancka, ale jednocześnie – zwiewna i dziewczęca. Idealna do ślubu w klimacie rustic! Z dużą dozą prawdopodobieństwa – obecna w obfitości w kreacji panny młodej. Trudno się koronką przesycić.
koronka2

koronka1

2. Malowane kwiaty [>>>klik]

Tego typu kwiaty to jeden z najgorętszych trendów 2016! Malowane kwiaty na sukniach, dekoracjach, na zaproszeniach! Sprawiają, że zaproszenia nabierają świeżości.
kwiaty2

kwiaty1

 

3. Papierowy sznurek [>>>klik]

Jeden z najbardziej charakterystycznych detali w dekoracjach rustykalnych. Pięknie, nienachalnie ozdabia, tworząc często wykończenia zaproszeń.
sznurek2

sznurek1

 

4. Wstążki [>>>klik]

Zaproszenia rustykalne często utrzymane są w kolorach bieli i beżu. Mocny akcent kolorystyczny, jak wstążka, przełamuje tamte barwy i zdecydowanie rzuca się w oczy. W pozytywnym tego słowa znaczeniu!
wstazki2

wstazki1

 

5. Juta [>>>klik]

Na dobre już w ślubnych kanonach dekoracji rustykalnych. Występuje jako bieżnik, materiał do stworzenia girlandy, a także – na zaproszeniach. I prezentuje się genialnie!
juta2

juta1

 

6. Elementy leśne [>>>klik]

Styl rustykalny zakłada bliskość natury. Polne kwiaty, paprocie, leśne gałęzie – pasują do niego idealnie! Wybór tych motywów na zaproszeniu ślubnym gwarantuje świeżość i nieszablonowość!
lesne3

lesne1

A Wam, który element rustykalnych zaproszeń podoba się najbardziej? Piszcie w komentarzach!

Wpis powstał we współpracy z DecorisAbout

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.