10734247_10202079355423782_3174684630683194496_n

Zabawne gadżety nie tylko do fotobudki

Zabawne gadżety, jak peruki, gigantyczne okulary, czy frywolne boa, to stały element każdej weselnej fotobudki.

Od momentu Harlem Shake gadżety takie powoli stają się elementem imprezy tanecznej. No właśnie, dlaczego więc nie wesela? :)

Z takiego założenia wyszli Olga i Tomek (możecie o ich oryginalnym weselu przeczytać co nieco już tu), u których zabawne gadżety stały się świetną rozrywką dla gości i prawdziwą ozdobą weselnych zdjęć.

Jak wybrać gadżety, które sprawdzą się na Waszym weselu?

1. Zachowajcie proporcje:  nie chodzi o skompletowanie całych przebrań dla gości: jeden dowcipny element wystarczy.

2. Wybierzcie elementy, które się nie brudzą: gadżety najpewniej będą przechodnie. Zdecydujcie się na takie, które łatwo będzie można przekazać dalej innym gościom weselnym.

3. Postarajcie się zaskoczyć! Hitem może być coś odważnego i zupełnie przez gości niespodziewanego, na przykład…maska konia!

4. Pamiętajcie o gadżetach stricte do fotobudki – ważne, by te były na swoim miejscu, gdy ktoś postanowi zrobić sobie zdjęcie w budce.

5. Wszystkie gadżety powinny być łatwe w obsłudze. Nie wymagajcie, by goście musieli długo „walczyć” z założeniem przebrania, zwłaszcza, gdy wcześniej spędzili sporo czasu na czesaniu skomplikowanego koka :) Zabawne okulary czy boa są łatwe w obsłudze i nieinwazyjne. Z zdjęcia zrobione w nich będą z pewnością niezapomniane.

A Wy, co sądzicie o zabawnych gadżetach w trakcie wesela? Piszcie w komentarzach!About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.