Zrzut ekranu 2015-08-27 o 22.05.53

WESELINKI #6: 5 NAJLEPSZYCH ARTYKUŁÓW I INSPIRACJI NA TEN TYDZIEŃ

Dzisiejsze WESELINKI, czyli zbiór inspiracji związanych z planowaniem ślubu i wesela, poświęcimy NIETYPOWYM pomysłom! Na ślub, na wesele, na oświadczyny…

W końcu do odważnych świat należy, prawda? Kiedy pójść nie na całość, jeśli nie w dniu ślubu? To przecież dzień, który chcemy pamiętać do końca życia.

Nie boicie się? To lecimy!

1. Zapowiedzieli, że wrócą tam w 50. rocznicę ślubu. Brzmi banalnie? Nie do końca, gdy miejsce, do którego mają wrócić, i gdzie zawarli ślub mieści się…7 metrów pod wodą!

Zobaczcie relację z tej niezwykłej uroczystości! KLIK!

2. Nie możecie się zdecydować na miejsce ceremonii lub wesela? Weźcie przykład z australijskiej pary, która wzięła ślub…w pociągu.

A wyszło pięknie – zobaczcie sami! KLIK!

Zrzut ekranu 2015-08-27 o 21.58.52 

3. Jesteś iluzjonistą i chcesz oświadczyć się swojej dziewczynie. Robisz to w tradycyjny sposób? Oczywiście, że nie!

To nie tylko fantastyczna magiczna sztuczka, ale przede wszystkim – wzruszający pomysł na oświadczyny.

Chodźcie obejrzeć: KLIK!  (Za linka dziękuję Ani!)

4. Tatry zapewniają przepiękne plenery do sesji poślubnej, nie uważacie? Ale najpierw trzeba się dostać na szczyt! W sukni? Nie jest łatwo!

Zobaczcie więcej na ten temat! KLIK! 

5.  Wybierając ślubne zdjęcia, chcemy, żeby były perfekcyjne. Pewne miny, gesty czy momenty lepiej, żeby nie znalazły się w albumie fotograficznym. Ale czy na pewno? Trzeba trochę wyobraźni i fantazji, by zdjęcia, uznawane na pierwszy rzut oka za wpadkę, docenić i dodać do albumu!

Chodźcie – KLIK!

Zrzut ekranu 2015-08-27 o 22.01.36

A Wy, zdecydowalibyście się na coś szalonego w dniu ślubu? :) About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet