Zrzut ekranu 2015-07-27 (godz. 20.10.18)

WESELINKI #4: 5 NAJLEPSZYCH ARTYKUŁÓW I INSPIRACJI NA TEN TYDZIEŃ

W tym tygodniu WESELINKI, czyli najpiękniejsze, najkreatywniejsze inspiracje związane ze ślubem i weselem, wyjątkowo we wtorek.

O ile ostatnio sporo artykułów i inspiracji znajdowaliśmy w prasie i portalach zagranicznych, dzisiaj – mamy dla Was co nieco z polskiego podwórka!

3, 2, 1 – START! 

1. Ponad 15 tysięcy małżeństw Polek i Polaków z obcokrajowcami zawarto w 2014 roku. Dotyczy to ślubów zarówno w kraju, jak i za granicą. Z przedstawicielkami jakich narodowości najczęściej żenią się Polacy, a za kogo najczęściej wychodzą za mąż Polki?

Przeczytacie o tym tutaj: KLIK! 

2.  Ślub i wesele oznacza wejście do nowej rodziny i konieczność budowania relacji na linii synowa-teściowa. To skomplikowane zadanie, a gmatwa się ono jeszcze bardziej, gdy młoda para po ślubie zamieszkuje z teściami.

Jak się z nimi dogadać? Podpowiedzi szukajcie tutaj: KLIK! 

3. To jeden z głośniejszych ślubów XX wieku. Niedawno opublikowano po raz pierwszy zdjęcia, które zostały zrobione kilka minut po tej niezwykłej uroczystości! Mowa oczywiście o ślubie księżnej Diany i księcia Karola.

Gotowi na podróż w czasie? KLIK! 

Zrzut ekranu 2015-08-18 o 19.17.31

4. Coraz więcej par poznaje się przez internet. Tak było z grafikiem Nickiem Reevem i jego narzeczoną. Kreatywny pan młody postanowił w piękny sposób zaprezentować ich historię miłosną i na swoim ślubnym garniturze umieścił…teksty wszystkich wiadomości, jakie zakochani do siebie wysłali w serwisie randkowym.

Zobaczcie efekt! KLIK! 

(Aniu, dziękuję za tego linka!)

5. [PINTEREST] Jestem wielką fanką Harry’ego Pottera. Maciek trochę mniej, wiec sami nie mogliśmy wybrać tego motywu przewodniego. Jakkolwiek, zobaczcie, jakie kreatywne cuda można wyczarować na wesele z magicznym motywem przewodnim! KLIK!

A Wy, przeczytaliście coś inspirującego na temat ślubu i wesela w tym tygodniu? Podrzućcie linki w komentarzu!About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet