Zrzut ekranu 2015-10-06 o 18.26.02

WESELINKI #11: 5 NAJLEPSZYCH ARTYKUŁÓW I INSPIRACJI NA TEN TYDZIEŃ

Weselinki to zbiór najciekawszych artykułów, inspiracji i ciekawostek związanych z planowaniem ślubu i wesela. Nie musicie szukać informacji w sieci – my zrobimy to za Was i pokażemy to, co naszym zdaniem zainspiruje Was, ale tez pozwoli nieco się zrelaksować w rozgardiaszu ślubnych przygotowań.

Dzisiaj treści są wyjątkowe – i nie mogłam doczekać się, aż z Wami się nimi podzielę.

Zapnijcie pasy, startujemy!


1. 100 lat najpiękniejszych sukni ślubnych w 3 minuty. Da się? Da! Każda dekada miała swój charakterystyczny styl w modzie ślubnej. Pewnie, niektóre wpływy wracają (jak lata 80.), ale w zmienionej formie. Ale ta moda pędzi naprzód!

Zobaczcie, suknia z której dekady podoba Wam się najbardziej. Ja jestem zachwycona 1925 rokiem! KLIK!
Zrzut ekranu 2015-10-06 o 18.14.21
2. Największy grzech gości weselnych? To, że potwierdzą swoją obecność, a potem…się nie zjawią!
Pewna para młoda postanowiła takim niesłownym gościom…wystawić rachunek! Wprawdzie wiadomo, że wypadki chodzą po ludziach, a gościom wypadła zarezerwowana opiekunka do dziecka – nic to, rachunek i tak został wysłany.
Moim zdaniem młoda para nie wykazała się klasą. Ale oceńcie sami. KLIK! 
3. Chyba najpiękniejsza historia z całego zestawienia! Uwaga – wyciska łzy!
Ojciec prowadził pannę młodą do ołtarza, gdy nagle przystanął, odszedł od córki, i wyciągnął z ławek…ojczyma panny młodej. Zaprosił go do tego, by wspólnie oddali pannę młodą jej przyszłemu mężowi.
Zobaczcie tę wspaniałą historię – KLIK!
11017823_970436163026194_2472201096717339924_n
4. Znalezienie miłości w internecie nie jest obecnie czymś rzadkim. Jednak znalezienie przyszłej żony dzięki…błędowi logowania Facebooka, to sprawa zupełnie wyjątkowa.
Przeczytajcie współczesne love story i kliknijcie „lubię to” – KLIK!
5. Wszyscy lubimy takie historie, gdy panna młoda i pan młody znają się od dziecka, ale zakochują w sobie – dużo później. A smaczku tej pięknej historii dodaje to, że w dzieciństwie aktualni młodzi byli małą druhną i chłopcem podającym obrączki na tym samym ślubie!
Zobaczcie ich słodkie zdjęcia z przeszłości i to, jak pięknie prezentowali się na własnym ślubie. KLIK!

Inspirującego tygodnia!About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet