10958214_1555735258036808_1148705113_n

Walentynkowy KONKURS – rozdajemy książki!

Musimy się Wam do czegoś przyznać. Oprócz naszego zamiłowania do prowadzenia bloga, podróży i zachowywania się czasem jak 5-letnie dzieci, mamy z Magdą jeszcze jedną wspólną pasję – uwielbiamy czytać. Serio.

Nie wiem, kiedy będą następne badania czytelnictwa, ale z góry wiadomo jaki będzie ich wynik. Polacy nie czytają książek. A szkoda, bo bardzo wiele można się z nich nauczyć. Ja po fatalnym pod tym względem ubiegłym roku w 2015 nadrabiam zaległości. Od stycznia przeczytałem 3 książki i zacząłem czwartą. A pamiętam czasy (hmm na studiach?), kiedy czytałem po 30 książek w ciągu roku i publikowałem recenzje w Gildia.pl.

Wspólne czytanie i wymienianie się rekomendacjami przeczytanych książek to chyba jeden z najlepszych sposobów na wzmacnianie relacji w związku.

Dziś chcę Was zachęcić do czytania w najprostszy sposób – rozdając książki. Konkretnie 3 egzemplarze książki „Siła serca” ufundowane przez Wydawnictwo PWN. Jeśli pamiętacie „Sekret”, i ta książka powinna Wam się spodobać. Przeczytacie w niej o relacjach międzyludzkich, rozwoju, a także o aspektach, nad którymi na co dzień, w trakcie przygotowań do ślubu i natłoku obowiązków, nie ma zbytnio czasu się zastanawiać. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ i TU

Co trzeba zrobić, aby wygrać „Siłę serca”?

Wystarczy wskazać w komentarzu swoją ulubioną książkę wraz z krótkim uzasadnieniem.

Dodatkowe punkty przyznajemy wszystkim książkom o miłości – ot tak ze względu na Walentynki.

Macie czas do niedzieli. Rozstrzygnięcie konkursu w poniedziałek rano! 

Post powstał we współpracy z Wydawnictwem PWN.

Aktualizacja:

Ogłaszamy wyniki!
Nagrody zdobywają:

Natalia Bakalia

Marta Fajferek

Justyna Trzonkowska

Prosimy o przesłanie adresu do wysyłki nagród na zrobswojslub@gmail.com.About

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet