grafika3

Najmodniejsze zaproszenia ślubne – trendy 2017 + KONKURS!

Zmienia się nie tylko ślubna moda – suknie ślubne i dodatki do nich. Najnowsze trendy obejmują także…zaproszenia ślubne!

Jesteś ciekawa, co będzie na topie w sezonie ślubnym 2017? Mamy dla Ciebie krótki przewodnik po nowościach.

A na końcu KONKURS! Więc doczytaj do końca :) 

1. NA BOGATO!

grafika1

Złoto, złoto, złoto – ten kolor opanował najmodniejsze ślubne zaproszenia. Co ciekawe, nie jest to złoto w wydaniu pełnym przepychu, barokowym, lecz złoto stanowiące kontrast do minimalistycznej bieli. Dzięki temu, zaproszenia ze złotymi elementami nie są przesadzone.

Jeśli od zawsze byłaś „srebrną dziewczyną” – nic się nie martw. Srebro też będzie królować w 2017! Grunt to konsekwencja. Jeśli decydujesz się na jeden odcień metalu szlachetnego, dobrze, by konsekwentnie był on zachowany także w innych dodatkach – na przykład wazonach na stole czy dekoracjach ściany za parą młodą.

2. TYPOGRAFIA

grafika2

Zabawa kolorem, fakturą, a co powiesz na zabawę…literami? Odpowiedni dobór kroju liter, zróżnicowana ich wielkość, podłożenie pod nie zdjęcie – tak, by litery były wypełnione Waszą fotografią. Możliwości jest naprawdę wiele! Zdziwisz się, że coś niby tak oczywistego, jak litery, może być przepiękną i wyjątkową ozdobą zaproszenia!

3. GEOMETRIA

grafika3

Jeśli jesteś wielbicielką minimalizmu, na co dzień jesteś poukładana i masz ścisły umysł – wzory geometryczne są dla Ciebie. Nie oznacza to, że nie możesz być w głębi serca romantyczką – przy zachowaniu zasad geometrii, można przecież narysować nawet…serce!

Jesteś zakochana w geometrycznych kształtach, ale nie lubisz minimalizmu? Może zdarzyć się i tak! Na szczęście, trend ten wspaniale łączy się z innymi: na przykład dodatkami w kolorze złota!

4. INFOGRAFIKA

grafika4

Nie masz ochoty na sesję zaręczynową, aby móc wykorzystać zdjęcia do zaproszenia? Spokojnie – nic nie musisz! Możesz śmiało postawić na przejrzystość komunikatu i dość niestandardowe rozwiązanie – infografikę! Sprytne wykorzystanie ikonek sprawi, że goście od razu będą w stanie wyłowić najważniejsze informacje. Wizualizacja danych to mocny trend w mediach – „New York Times” zatrudnia nawet specjalistów z tej dziedziny. Dlaczego więc nie wykorzystać tej tendencji w zaproszeniu ślubnym? Gdzie koniec końców – fakty związane z datą i miejscem uroczystości są przecież kluczowe!

5. KOMIKS

grafika5

Możesz też być całkowitym przeciwieństwem: uwielbiać zdjęcia i nie móc zdecydować się na to jedno, jedyne ujęcie. Przełam konwenanse i wybierz kilka! W ten sposób tworzysz własną historię. Możesz też zaprezentować się z różnych stron. Każda para ma przecież kilka różnych obliczy :) Zaproszenie w formie kolażu albo komiksu pozwoli kilka z nich zaprezentować.

Który trend na sezon 2017 przypadł Ci do gustu najbardziej? Nie pytamy bez powodu, bo… UWAGA, KONKURS!

Do wygrania dwa vouchery na 150 zł do MagnetCards – gdzie znajdziesz zaproszenia ślubne ze wszystkimi najświeższymi trendami :) Jak wygrać? Wybierz ze strony www.magnetcards.pl szablon, który Ci się najbardziej podoba, wstaw do niego link w komentarzach pod tym wpisem, i krótko uzasadnij, dlaczego akurat ten!  Powodzenia!

Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca niedzieli, 4 grudnia.About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.