zaproszeniarustykalne14

TOP 5 TRENDÓW W ZAPROSZENIACH ŚLUBNYCH

Zaproszenie ślubne jest pierwszą wizytówką naszego WIELKIEGO DNIA. Zajawia gościom styl i motyw przewodni, pokazuje, czego mogą się spodziewać. Dlatego do wyboru zaproszenia powinniśmy przyłożyć szczególną wagę.

W przypadku zaproszeń, tak jak i w przypadku sukni, mamy do czynienia z modą i trendami. Co jest aktualnie NA TOPIE? Sprawdźcie!

1. ZAPROSZENIA W KROPKI

kropeczki2

Zabawne, lekkie, zapowiadające dobrą zabawę. Pasują idealnie do wesel w klimacie retro. Jeśli lubicie stylistykę lat 50., a na weselu szykujecie dużo atrakcji dla gości – ten wzór może Wam się spodobać!

2. ZAPROSZENIA W PASKI

paski

Jesteście fanami serialu „Mad Men”, a na weselu planujecie podawać whisky? To znak, że zaproszenia w paski są dla Was! Nie tak „rozrywkowe” jak kropki, nawiązują do stylistyki lat późniejszych.

O ile do tej pory zaproszenia w paski były raczej dwukolorowe, teraz modne jest łączenie kilku kolorów z tej samej palety barw. Paski także przestały być jednakowej grubości. Dzięki temu wzór ten stał się bardziej nowoczesny. Z pewnością pozwoli Wam się wyróżnić!

3. ZAPROSZENIA Z KORONKĄ

koronki

Jeśli od zawsze marzyłyście o koronkowej sukni ślubnej, to mamy dla Was dobrą wiadomość: koronki są teraz na topie także, gdy chodzi o zaproszenia.

Delikatne i ponadczasowe, z pewnością spodobają się Wam, jeśli lubicie klimaty vintage. Podobnej koronki, jak ta na zaproszeniu, możecie użyć do dekoracji krzeseł młodej pary lub przewiązania wazonów z kwiatami na stole weselnym. Będzie pięknie i spójnie!

4. ZAPROSZENIA RUSTYKALNE

zaproszeniarustykalne20

Motyw rustykalny to jeden z piękniejszych i coraz popularniejszych motywów wesel. Polne kwiaty, wianek na głowie, dekoracje z lnu i konopi – to Wasze klimaty?

Jeśli tak, zadbajcie o to, by pokazać je Waszym gościom już na zaproszeniu.

Dopełnieniem zaproszenia w stylu rustykalnym jest wykorzystanie kolorowych wstążek lub jutowego sznurka: w zależności, czy wolicie styl folk, czy 100% rustic.

5. ZAPROSZENIA SZLACHECKIE

szlacheckie1

Zdziwieni? Ale to prawda: rok 2015 to wielki powrót elegancji! Eleganckie przyjęcia, piętrowy biały tort weselny i klasyczne zaproszenia :)

Białe zaproszenia ozdobione pięknym tłoczonym ornamentem to klasa sama w sobie. Goście od razu będą wiedzieli, że szykujecie wesele z rozmachem: dacie im w ten sposób szansę, by się do tego przygotowali :)

A Wam, który trend podoba się najbardziej? Piszcie w komentarzach!

Wpis powstał we współpracy z DecorisAbout

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.