10360852_10203357017342904_538819745879621823_n (1)

Top 5 najlepszych miejsc na podróż poślubną 2015

Z podróżą poślubną zazwyczaj wiążą się duże oczekiwania. Wyjazd ma być niezapomnianym przeżyciem i początkiem nowej drogi życia. To także zasłużona nagroda za wiele miesięcy ślubnych przygotowań, które wymagają wiele pracy. Gdzie naszym zdaniem warto pojechać po ślubie?

Top 5 miejsc modnych w 2015:

Paryż

Nie będziemy zbyt oryginalni pisząc, że to idealne miasto dla zakochanych. Jeśli nie zaplanowaliście wcześniej spędzenia tam walentynek ani oświadczyn to trudno o lepszą okazję. W stolicy Francji jest pięknie o każdej porze roku. Znajdą tu coś dla siebie zarówno  miłośnicy historii i sztuki, jak również te pary, które chcą odkryć w sobie dziecko i bawić się w Disneylandzie. Pewniak na samym szczycie naszej listy.

Włochy

Następny kraj w Europie, gdzie romantycznych miejsc nie brakuje. Rzym i Werona to miasta, które trzeba zobaczyć. Wspaniała architektura, kuchnia i niezapomniany klimat – czego można chcieć więcej? Mamy szeroki wachlarz możliwości zależności od tego, czy wolimy zwiedzać zabytki przez cały tydzień na objazdówce czy leżeć plackiem na plaży w Rimini i raz czy dwa pojechać na wycieczkę zobaczyć coś ciekawego – dla każdego znajdzie się satysfakcjonująca oferta.

Grecja

Podobnie jak w przypadku Włoch – dobra opcja i dla tych, którzy szukają wyłącznie wypoczynku i dla amatorów zwiedzania. Przyjazny śródziemnomorski klimat sprawia, że to genialne miejsce na wakacje. Po kryzysie ekonomicznym Grecja wraca do łask turystów, na dodatek pozostaje relatywnie tania
w zestawieniu z innymi bardziej egzotycznymi kierunkami.

Wyspy Kanaryjskie

Popularny kierunek wakacyjnych wyjazdów Polaków, szczególnie Fuerteventura. Dlaczego tak przyciąga? Przede wszystkim ze względu na wspaniałe plaże – jedne z najpiękniejszych na świecie, doskonałe warunki do uprawianie windsurfingu i innych sportów wodnych, wysoki standard hoteli i fantastyczną pogodę. To wszystko sprawia, że można się tu poczuć jak w raju.

Dominikana

Propozycja dla miłośników egzotyki. Zdecydowanie najlepsze miejsce na Karaibach. Klimatyzowane hotele z basen, świetne warunki do gry w golfa, wspaniałe rozległe plaże, cudowna rafa koralowa.
Pogoda jest rewelacyjna przez cały rok, więc śmiało można jechać także w zimie.

Czy to kompletna lista? Jasne, że nie. Równie dobrze możecie jechać do Egiptu,Tajlandii, na Bali albo – jak my – do Stanów Zjednoczonych. Jeśli macie jakieś wymarzone miejsce, które zawsze chcieliście odwiedzić nie ma się co wahać – w życiu nie będzie lepszej okazji niż podróż poślubna!
A jeśli jeszcze nie wiecie, liczymy, że sugestie będą przydatne :)About

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.