slub1

Strona ślubna – poradnik + KONKURS

Kiedy braliśmy ślub w 2014 roku nasza strona ślubna była jeszcze czymś nietypowym. Nieprzypadkowo jej wykonanie powierzyliśmy naszym znajomym z wrocławskiej agencji interaktywnej, którzy na co dzień raczej zajmowali się innymi projektami, a nie osobom wyspecjalizowanym w ślubnych stronach, bo tych wówczas było naprawdę trudno znaleźć. Jeśli chodzi o śluby na których gościliśmy w 2016 i 2017 roku to w 2/3 przypadków mieliśmy już do czynienia ze stroną internetową z praktycznymi informacjami o ślubie i weselu. Czasy się zmieniły? Pewnie, że tak!

Dlaczego strony ślubne są coraz popularniejsze?

Pierwszy powód to fakt, że coraz mniej czasu spędzamy z innymi ludźmi podczas normalnej rozmowy, a coraz więcej aspektów naszego życia przenosimy do przestrzeni wirtualnej. Zamiast spotkać się na kawę gadamy na Facebooku, a o oglądanym meczu najczęściej rozmawiamy w 280 znakach na twitterze. Z informacjami o ślubach nie może być inaczej. Często nie mamy okazji przekazać ich osobiście, bo przeszkadza nam brak czasu i odległości, więc wygodną formą jest zebranie wszystkiego w jednym miejscu gdzieś w Internecie.

Po drugie strony zaczęły być bardziej potrzebne niż wcześniej. Śluby stają się coraz bardziej niestandardowe, więc goście powinni w jakimś stopniu przygotować się na to, co zastaną na miejscu. Zamiast prezentów gotówka, zamiast kwiatów wino, kupony lotto albo pomoc dla potrzebujących, a może informacja o grupowym zdjęciu które będzie robione pod kościołem zaraz po ceremonii – te wszystkie informacje to idealne przykłady takich detali o których warto gości poinformować na stronie.

slub2

Są także inne korzyści. Na przykład możliwość potwierdzenia przybycia za pośrednictwem strony, co pozwala uniknąć wielu rozmów telefonicznych. A poza samym potwierdzeniem możemy także zaznaczyć że przyjdziemy z dziećmi, nie jadamy mięsa albo że nie zostaniemy na poprawinach. To ukłon w stronę gości i wielkie ułatwienie dla organizatorów. Kolejny pomysł to użycie strony do zarządzanial istą prezentów. Naprawdę dużo możliwości do wykorzystania, jeśli chcemy rozwiązać pewne kwestie w nowoczesny sposób.

Na koniec trzeba jeszcze zaznaczyć, że znacznie zwiększyła się dostępność stron ślubnych. Nie musimy odgrzebywać notatek z lekcji informatyki i samodzielnie kodować w html ani prosić o pomoc kuzyna, który trochę się na tym zna. Dostępne są gotowe rozwiązania oraz bardziej rozbudowane szablony, które można dowolnie spersonalizować, a ceny są na tyle zróżnicowane że każdy może sobie na to pozwolić.

Jak założyć swoją ślubną stronę za darmo lub z rabatem 50% ?

Dzięki uprzejmości Ewy z wedsites.pl możecie wygrać stronę ślubną lub rabat na jej wykonanie. Aby wziąć udział w konkursie trzeba trochę wysilić szare komórki i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Wasza wymarzona strona ślubna. Co chcielibyście na niej zamieścić?

Odpowiedzi możecie podawać w poście konkursowym na Facebooku TUTAJ
lub zamieścić na Instagramie z hashtagiem #wedsitespl

Szczegółowy regulamin TUTAJ

Zadanie jest o tyle fajne, że skoro planujecie mieć swoją stronę ślubną i tak musicie sobie na to pytanie odpowiedzieć 😊

Polecamy także przyjrzeć się portfolio na stronie wedsites.pl, gdzie znajdziecie wiele praktycznych przykładów i podpowiedzi oraz skontaktujecie się w sprawie realizacji swojej wymarzonej wizji!About

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet