10351020_10203491778031837_6167032794309506593_n (1)

Sposoby na słodycze na weselu – inne niż candy bar

Słodycze na weselu to jedna z moich ulubionych atrakcji. Zazwyczaj, wliczając w to moje własne wesele, dość łatwo można mnie spotkać przy słodkim stole – i trudno od niego oderwać.

Sama postawiłam na candy bar: czekoladki, ciastka, żelki i ciasta w kolorach motywu przewodniego. Jednak to nie wszystko! Opcji na kreatywne podanie słodyczy jest o wiele więcej – wszystkie równie smakowite.

To co, zaczynamy?

Mój osobisty faworyt: FONTANNA CZEKOLADOWA

Zrezygnowałam z niej na własnym weselu, a potem – bałam się, że łatwo się ubrudzę. Tymczasem jest to atrakcja bardzo prosta w obsłudze, odpowiednia dla dzieci, a dodatkowo – pozwalająca zestawić z czekoladą naprawdę różne składniki: od wafelków, przez pianki po owoce. Na ostatnich weselach, na których byłam gościem, świetnie się przy fontannie bawiłam i chętnie sprawiłabym sobie taką do domu :)

Na letnie wesela: OWOCOWY STÓŁ

Kto powiedział, że „słodkie” muszą być tylko ciasta i torty? Świetnym, orzeźwiającym, a jednocześnie słodkim rozwiązaniem, są stoły owocowe. Zwłaszcza, gdy będziemy mogli na nich znaleźć owoce sezonowe.

10258655_10203491777551825_2580652248551014327_n

Dla każdego stołu…jego WŁASNY TORT

Minitorty, zamiast (lub obok) jednego dużego tortu to świetna sprawa i wspaniała alternatywa dla kawałków ciast na paterze. Pozwalają z jednej strony wykazać się kreatywnością (torty mogą być dostosowane do nazwy danego stolika), z drugiej – cieszyć oko gości przez dłuższy czas niż trwa wjazd dużego tortu weselnego. Dodatkowo, dla gości to spora atrakcja, ponieważ to ciągle rzecz stosunkowo nieczęsto stosowana!

Jako element dekoracyjny: SŁODKIE DRZEWKA

Nie masz pomysłu na dekoracje stołu? Wykorzystaj słodycze! „Drzewka” zrobione z cukierków, na przykład Ferrero Roche czy pianek, to świetna dekoracja, a jednocześnie – łatwy sposób na sięgnięcie przez gości po coś słodkiego. Przygotowanie takiego drzewka nie jest supertrudne – poradzi sobie z tym nawet osoba średnio uzdolniona pod względem DIY, jak ja. Podane w ten sposób słodycze są niezwykle fotogeniczne – nie zdziw się, jak goście będą drzewkom pstrykać zdjęcia!

A Ty, jakie znasz kreatywne sposoby podania słodyczy na weselu? Podziel się pomysłami w komentarzach!About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet