travelers-notebook-2245970_1920

Dlaczego ślubny notatnik może Ci służyć jeszcze przez wiele lat?

Organizację ślubu i wesela najlepiej mieć pod kontrolą. Najważniejsze informacje, notatki ze spotkań, kontakty, wyceny, szczegóły zawieranych umów można przechowywać na różne sposoby. Niektórzy mają notesy, inni segregatory, bardziej nowocześni pewnie tabelki w exelu. A czy to się na cokolwiek przyda już po ślubie?

Oczywiście, że tak!

Przygotowując swój wielki dzień wykonujemy często ogrom pracy. Często mamy okazję zweryfikować mnóstwo ogłoszeń, poznać ciekawych ludzi i dowiedzieć się jak dobrze realizują swoje usługi. I to jest wiedza, która potrafi być bezcenna. Bo przyda się także przy wielu innych okazjach. Suknię ślubną kupujemy raz w życiu. Inne rzeczy? No niekoniecznie!

Co możemy przypadkiem odnaleźć wśród ślubnych notatek?

Miejsce na imprezę…

inną niż wesele Jeśli oglądana sala była za mała dla wszystkich gości weselnych może będzie w sam raz na chrzciny, rocznicę albo uroczysty obiad z jakiejś inne okazji? A może zechcemy wrócić do sprawdzonego obiektu weselnego i zorganizować tam event firmowy?

Sprawdzonego cukiernika

U nas sprawa jest prosta. Prawie wszystko zamawiamy w Cukierni Pianka. Wesele, urodziny, chrzciny, 25-lecie firmy – każda okazja jest dobra, żeby zjeść coś słodkiego! I zawsze wszystkim smakuje.

Producentów pięknych zaproszeń

Papierowe zaproszenie to zawsze miła pamiątka. Stąd zwyczaj wręczania zaproszeń nie tylko na wesele, ale też na inne okazje. My mieliśmy okazję poznać osoby, które robią super zaproszenia kiedy już było dawno po naszym ślubie. Ale to nic! U Magnet Cards zamówiliśmy zaproszenia na chrzciny, a u Jakacards zaproszenia na pierwsze urodziny Czesia!

Sprawdzoną fryzjerkę i makijażystkę

To bezcenny skarb. Przecież wielokrotnie panie będą przygotowywać się na wyjścia, a to na Sylwestra, a to jakieś inne (nie swoje) wesele. Jeśli mamy sprawdzony kontakt to trzeba korzystać zamiast zdawać się na przypadkowe osoby nieznalezione w ostatniej chwili. Nie ma co ryzykować!

Fotografa

Zazwyczaj fotograf ślubny podejmuje się także wielu innych zleceń. A skoro mamy z kimś dobry kontakt, podobają nam się zdjęcia, a dodatkowo przy kolejnym zleceniu możemy liczyć na korzystny rabat to nie ma co się zastanawiać!

 

A Wy co jeszcze dodalibyście od tej listy?About

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.