people-2595862_960_720

Dlaczego ślubne trendy są bez sensu?

Właśnie przeczytałem artykuł z którego wynika, że w sezonie ślubnym 2018 dominować będą  romantyczne, lekkie wesela, kolor różowy będzie się mieszał z brzoskwiniami, koralami i delikatnymi odcieniami maliny, a może nawet powróci styl hippie.

Okej i co ma teraz zrobić para, która planuje wjazd na motorach, ślub w glanach i raczenie się winem z kielichów stylizowanych na ludzkie czaszki w mrocznej czarno-krwistej scenerii. Mają to zamienić na te delikatne brzoskwinie, bo moda właśnie się zmieniła?

Teksty o modach i trendach zawsze są przesadzone. Oczywiście sami też takie teksty tworzymy, niemniej wierzymy w to, że mamy o czynienia z mądrym czytelnikiem, który potraktuje to wyłącznie jako inspirację, z której może skorzystać, jeśli pasuje mu to do koncepcji lub nie, jeśli nie jest mu ti po drodze.

Prawdziwy świat bardzo często różni się od stylizowanych sesji zdjęciowych publikowanych w kolorowych magazynach albo na Instagramie. A decyzje wielu par często nie mają wiele wspólnego z tym, co prognozują eksperci. Dobrze jest o tym pamiętać i zachować odpowiedni dystans. Podobnie jak w innych dziedzinach życia. Kiedy cały Facebook przekonywał mnie, że teraz jest moda na facetów drwali to jakoś nie zacząłem zapuszczać brody i wymieniać całej garderoby na kraciaste koszule. Nie zapuściłem też włosów po to, żeby zrobić sobie jakiś głupi kucyk na środku głowy. Jestem odporny na takie pomysły i to samo doradzam każdemu.

couple-2162950_960_720

Nasza rada na ślub w 2018 roku?

Niech będzie wyjątkowy i dokładnie taki jaki Wam się wymarzył, niezależnie od tego, jaką mamy datę w kalendarzu i co podpowiadają inni. Trendy na dany sezon to tylko i wyłącznie sugestia. Nie należy się do tych podpowiedzi przywiązywać. Tak samo jak nie trzeba się przywiązywać do tradycji i robić dokładnie tak samo jak było 30 lat temu.

Zrób swój ślub – to znaczy zrób po swojemu, na przekór tradycji i trendom.About

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet