slubpelenmilosci

Ślub Pełen Miłości czyli prosty sposób na dzielenie się swoim szczęściem

Okazji do pomagania innym i wspierania wartościowych inicjatyw jest naprawdę wiele. Często jednak w natłoku codziennych spraw ignorujemy je, pamiętając o akcjach charytatywnych tylko przed świętami Bożego Narodzenia oraz podczas kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tymczasem jest świetny sposób, żeby zrobić coś dobrego dla innych w jednym wyjątkowym dniu – w dniu Waszego ślubu. Jak? Współpracując w ramach projektu Ślub Pełen Miłości.

Co jest lepszego od pomagania innym? Zachęcanie innych, żeby również wspierali potrzebujących razem z Wami. Wystarczy poprosić gości weselnych, żeby nie kupowali kwiatów a zamiast tego wsparli dowolną kwotą Biuro Stowarzyszenia WIOSNA – organizatora akcji Ślub Pełen Miłości.

Pieniądze wrzucane są do specjalnych puszek, które organizator zbiórki dostarcza na Wasz ślub. Możecie także wybrać czy chcecie wspierać Szlachetną Paczkę czy Akademię Przyszłości.

10357129_10203491787112064_8949062396430617118_n

Jeśli jesteście zainteresowani taką formą pomagania wystarczy wypełnić formularz na stronie Ślub Pełen Miłości w którym podajecie kontakt oraz datę ślubu i dalej jesteście prowadzeni za rękę przez pomocnych koordynatorów.

To bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla tych osób, które nie mają wystarczająco czasu albo zdolności organizacyjnych, żeby samodzielnie nawiązać współpracę z wybraną fundacją, stowarzyszeniem lub innym podmiotem. W ramach akcji opiekun skontaktuje się z Wami i pomoże wszystko załatwić :)About

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.