12348779_10206932137478673_1187550005_n

Przewodnik prezentowy: co kupić osobom planującym ślub i wesele?

Dzisiaj mikołajki, za chwilę – Boże Narodzenie. I chociaż planując ślub i wesele w następnym roku, trudno wydawać majątek na prezenty, warto kupić je z głową – tak, by przydały się one w kontekście zbliżającego się wielkiego dnia! Podeślijcie tę notkę także Waszym bliskim – żeby dowiedzieli się, jakiego rodzaju PRAKTYCZNYCH prezentów potrzebujecie. W kontekście planowania ślubu, „praktyczny prezent” nabiera bowiem nowego znaczenia!

Co warto podarować osobom planującym ślub i wesele?

1. DEKORACJE

W normalnych okolicznościach uznawane za prezent totalnie niepraktyczny, ot, kolejny drobiazg do zbierania kurzu. Dla planujących ślub i wesele, zwłaszcza z wyrazistym motywem przewodnim  – nie ma bardziej praktycznego prezentu!

Zbieranie dekoracji jest czasochłonne i kosztowne. Kiedy my planowaliśmy wesele, dość sporo pieniędzy przeznaczyliśmy na zakup blaszanych retro plakatów w amerykańskim stylu. Prawdziwym wybawieniem była dla nas Gwiazdka po drodze i to, że dostaliśmy całkiem sporo tego typu tablic, które później pomogły stworzyć dekorację ślubną w sali i ogrodzie.

route

2. KSIĄŻKI

Ale nie zwykłe, tylko takie, które przydadzą się przyszłej parze młodej. Polecamy przede wszystkim BRIDELLE STYLE oraz „Ślub i wesele. Instrukcja obsługi”.

Oprócz organizacyjnego i inspiracyjnego aspektu, planowanie wesela to również dużo pracy przed Wami jako przed partnerami – Wasz związek zostanie wystawiony na niejedną próbę! Przydadzą się wówczas książki, które napisał Zbigniew Lew-Starowicz: „O kobiecie”, „O mężczyźnie”, „O miłości”.

Ślub i wesele. Instrukcja obsługi

3. MASAŻ RELAKSACYJNY

Planowanie ślubu i wesela to dużo stresu. Chwila relaksu przyda się zabieganym narzeczonym. To także pomysł na prezent dla szczególnie zestresowanej przygotowaniami drugiej połówki.

4. KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI

Piękna skóra i włosy w dniu ślubu to efekt miesięcy pracy wcześniej. Pielęgnację warto zacząć możliwie najwcześniej, by w wielkim dniu osiągnąć optymalne rezultaty. Zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry czy włosów to idealny prezent dla osób, którym do ślubu zostało kilka miesięcy. Ważny warunek: obdarowujący musi znać Wasz rodzaj skóry czy włosów, by odpowiednio dobrać zestaw.

5. WINO

Popularny prezent zamiast kwiatów w dniu ślubu, ale kto powiedział, że różnorodnego drink baru na wesele nie można zacząć planować kilka miesięcy wcześniej! Jeśli wiecie, że młodzi są miłośnikami wina i planują zaserwować szeroką gamę tego trunku podczas wesela, butelka oryginalnego, mało popularnego wina, będzie dobrym rozwiązaniem!

6. BILETY DO TEATRU

Wyjścia na randki (chociaż randki z telewizorem i pizzą też są fajne!) z zakazem rozmawiania o planowaniu ślubu i wesela, pomagają złapać dystans i przekonać się, że w gruncie rzeczy ten nasz narzeczony/narzeczona to całkiem fajna osoba.

Z „wielkim wyjściem” bardziej kojarzy mi się teatr niż kino, poza tym – teatr wymaga ładnego ubrania się, co podsyca atmosferę oczekiwania. Bilety są droższe niż te do kina, więc jako prezent – jak znalazł!

A Wy, co chcielibyście otrzymać od swojej drugiej połówki? Albo od innych bliskich, co przydałoby Wam się podczas planowania ślubu i wesela?About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet