wifey1

TOP 5 prezentów na wieczór panieński

Czasy, gdy najlepszym prezentem na wieczór panieński były niedwuznaczne gadżety, już dawno minęły. Dzisiaj te imprezy bazują raczej na zainteresowaniach przyszłej panny młodej, niż trzymają się tradycyjnych zasad, z limuzyną jeżdżącą od klubu do klubu.

To też dobra okazja, by podarować pannie młodej prezent, który będzie dla niej wyjątkowy i który sprawi, że na długo zapamięta ten wspaniały wieczór.

Co warto wybrać? Przygotowaliśmy dla Was garść inspiracji.

 

  1. Gadżet związany z motywem przewodnim wesela lub podróżą poślubną

U nas sprawa była prosta: zarówno kolory przewodnie, jak i cel podróży poślubnej komunikowały jasno: USA! Świetnym prezentem, który mam do dzisiaj, były okulary-serca w kolorach flagi amerykańskiej. Za każdym razem, gdy je zakładam (korzystam z nich głównie w samochodzie, gdy prowadzę), myślę o Ani, która mi je podarowała :)

  1. Voucher na masaż

Chyba same najlepiej wiecie, jak stresujące są przygotowania do ślubu i wesela. Jeśli wieczór panieński odbywa się z wyprzedzeniem i nie jest weekendem w SPA, świetnym pomysłem na podarunek dla panny młodej, jest voucher na masaż. Pomoże jej zrelaksować się przed wielkim dniem.

wellness-285587_1920

  1. Wifey Set od Glov

To stworzony dla przyszłych panien młodych zestaw od kultowej już marki Glov. Oprócz rękawiczki do demakijażu, znajdziecie w nim opaskę na oczy i opaskę podtrzymującą włosy – w trakcie demakijażu czy zabiegów kosmetycznych.

Plusem jest piękna, złota kosmetyczka, która sprawdzi się także w podróży poślubnej.

wifey1

  1. Książka Michelle Obamy „Becoming”

Niezależnie od tego, czy panna młoda interesuje się polityką i jakie ma poglądy, po książkę Michelle Obamy warto sięgnąć. Sporo pisze ona bowiem o związku. O miłości. O pracy nad tym związkiem. Że nie zawsze jest pięknie i kolorowo. Ale że warto szukać rozwiązań, które zadziałają dla obojga małżonków. I przede wszystkim – że warto!

obama1

  1. Kwiat doniczkowy

Zajmowanie się roślinami to coraz popularniejsze hobby. Dodatkowo, to wspaniały symbol nowej drogi życia, pewnego zobowiązania, ale i możliwości obserwowania, jak pięknie kwiat się rozwija.

Dla panny młodej taki kwiat będzie już zawsze wspomnieniem wspaniałych chwil, które spędziła z najbliższymi przyjaciółkami – i to przez wiele lat (oczywiście, przy odpowiednim dbaniu o kwiatek!).

roslina

A Wy, co chciałybyście dostać?About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


  • Moja koleżanka dostała delikatną, spersonalizowaną, srebrną bransoletkę i uważam, że taka drobna biżuteria to też bardzo fajny pomysł. Biżuteria zawsze cieszy, a jak tylko na nią spojrzy pomyśli o swoim wieczorze panieńskim :)