pikachu-1207146_1920

Pokemon Go – pomysł na wieczór panieński lub kawalerski

Nie wierzę, że nie słyszałaś o Pokemon Go. Cały świat oszalał na punkcie tej gry. Tak, takiej, w której łapiesz Pokemony – jak z kreskówki emitowanej w czasach Twojego dzieciństwa. Co w tym fajnego? Ano to, że grasz, poruszając się w przestrzeni miejskiej – aby łapać kolejne pokemony, musisz fizycznie się przemieszczać.

Zapytasz, co to ma w ogóle wspólnego ze ślubami? Moim zdaniem – to świetny pomysł na…wieczór panieński lub kawalerski. Przyznaj – chodzenie od klubu do klubu, albo jeszcze lepiej – poruszanie się od punktu a do punktu b w białej długiej limuzynie, jest takie…zwyczajne.

Co powiesz na to, by zamienić wieczór w…polowanie na Pokemony?

Zanim prychniesz i powiesz: „głupota”, zobacz, dlaczego warto!

1. Gra zamienia zwykły spacer w przygodę

Wieczory panieńskie i kawalerskie to zazwyczaj kilkukrotna zmiana lokali. Zamiast przemieszczać się po mieście taksówką lub wynajętą limuzyną, wybierzcie się na…polowanie na Pokemony. Dzięki temu droga z jednego klubu do drugiego nie będzie się dłużyła, przeciwnie, zamieni się w fantastyczną przygodę!

2. Rywalizacja – kto jej nie lubi?

Jak wiesz, nie jestem fanką konkursów różnego rodzaju. Zwłaszcza tych typowych, które odbywają się na wieczorach kawalerskich lub panieńskich. Pokemon Go to „zdrowsza” rywalizacja – kto pierwszy złapie określonego stworka albo kto pierwszy dorwie tego, który akurat pojawił się na horyzoncie.

3. Pożegnanie z dzieciństwem

Hej, na pewno pamiętasz Pokemony z dzieciństwa. Wieczór panieński lub kawalerski to swego rodzaju pożegnanie z tamtym okresem i wejście na nową drogę życia. Dlaczego by nie powrócić do tego, co pamiętasz z młodych, cudownych lat? (Dobra wiadomość: po ślubie też możesz grać w Pokemony, ale na razie ciii….).

italy-1519286_1920

4. I tak wszyscy będą używać smartfonów

Musisz mieć bardzo zdyscyplinowanych przyjaciół, by podczas wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego nie używali swoich smartfonów. Z grą Pokemon Go jest inaczej – przekierujesz ich zaangażowanie na coś, co integruje, zamiast na to, co separuje – jak bezsensowne przeglądanie Facebooka.

5. Będziesz to dobrze wspominać

Dzięki temu, Twój wieczór będzie niezapomniany – zarówno dla Ciebie, gwiazdy wieczoru, jak i dla innych uczestników. Za kilka lat, gdy będziecie wspominać to, co było, będzie wiadomo, że Twój wieczór to „ten z łapaniem Pokemonów”.

6. Kreatywność nie zatrzymuje się tylko na grze

Kto wie, jeśli Twoi świadkowie są wyjątkowo kreatywni, mogą pójść odrobinę dalej – dbając o całą pokemonową otoczkę polowania na stworki za pomocą gry. Od gadżetów z Pokemonami (hej, to mniej obciachowe niż gadżety z penisami!) po inwestycję w wabiki dla Pokemonów w miejscach Waszego imprezowania. Możliwości jest wiele, ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

A Ty, grasz w Pokemon Go? Co sądzisz o grze jako motywie przewodnim wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego? About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet