10538058_10203491841393421_839602684941649811_n

10 najlepszych piosenek na wejście do sali

Jest kilka momentów w trakcie wesela, które domagają się specjalnej oprawy muzycznej. Pierwszy taniec, podziękowanie dla rodziców, ale także…wniesienie tortu, ostatni walc, czy…wejście do sali.

Zazwyczaj młoda para przyjeżdża na weselę jako ostatnia, gdy goście są już w środku, ewentualnie przed budynkiem. Ich wejście do sali, w związku z przenoszeniem przez próg, toastem, czy witaniem chlebem i solą, nie może być zwykłym wejściem – wymagana jest oprawa muzyczna, która nada tonu całemu przyjęciu.

Tak, tradycyjne „Sto lat” można jak najbardziej zagrać. Ale już lepiej na spokojnie, gdy młoda para będzie w sali. Na samo wejście potrzebny jest BANG! Mocne uderzenie, które skupi uwagę plotkujących gości, a także – poinformuje ich, że oho – młoda para przyjechała!

Jakie piosenki na wejście polecamy? Oto nasza lista, która – mamy nadzieję – będzie dla Ciebie inspiracją!

1. U2 – Beautiful Day

To był nasz wybór. Odpowiednio donośna i dynamiczna, a do tego – z pięknym przekazem. Nie zmienilibyśmy na żadną inną!

2. Beyonce – Crazy in Love

To chyba jedna z najbardziej energetycznych piosenek o miłości! I jak ulał pasuje do dnia, gdy świętowana jest właśnie Wasza miłość!

3. Survivor – Eye Of The Tiger

Nie tylko dla fanów Rocky’ego. To jedna z najmocniejszych piosenek na wejście – dla przebojowej pary, która kocha być w centrum uwagi!

4. Pharrell Williams – Happy

Nogi same rwą się do tańca! W dniu ślubu rozpiera Was szczęście, więc piosenka oddaje to idealnie.

5. Nicki Minaj – Starships

Samą piosenkarkę można lubić albo i nie, ale ta piosenka w kontekście numeru na wejście jest świetnym wyborem. Dynamiczna, energetyczna, emanująca radością, która udzieli się Waszym gościom!

6. Barry White – You’re the First, My Last, My Everything

Tę piosenkę znają wszyscy. Energetyczny początek i radosny rytm to jest to!

7.  Darude – Sandstorm

Dla fanów electro i lat 90. – no dobrze, końcówki tamtej dekady. Ta piosenka z pewnością gości zaskoczy lub zelektryzuje. Nie przejdą obojętnie i nie zapomną! :)

8. Motyw przewodni z „Piratów z Karaibów”

Świetnie sprawdza się przy różnych okazjach – od pokazu fajerwerków po wyjściu piłkarzy Legii Warszawa na rozgrzewkę. Sprawdzi się także jako motyw muzyczny na wejście młodej pary.

9. Marsz imperialny z „Gwiezdnych Wojen”

Młoda para dumnie wkracza na salę? Tylko przy tym motywie muzycznym! Dla prawdziwych fanów „Gwiezdnych Wojen” pozycja obowiązkowa!

10.  Europe – The Final Countdown

Klasyka. Intro jest niesamowicie charakterystyczne i wystarczy już za sam numer przewodni. Jeśli chcecie odpalić rakietę na dzień dobry – nie ma lepszego wyboru!

 

A Wy, jaką piosenkę na wejście wybieracie? Napiszcie swój typ w komentarzach!About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet