Bloga tworzymy wspólnie! Miło nam, że chcesz się czegoś więcej o nas dowiedzieć. Mieszkamy w Warszawie, na Bielanach – i bardzo nam się tutaj podoba. Mamy synka, Czesia (31.07.2016), z którym lubimy zwiedzać i odkrywać świat! W wolnym czasie podróżujemy (uwielbiamy Maltę), trochę biegamy, chodzimy do kina i czytamy książki.

A teraz…więcej o nas!

MAGDALENA GÓRNICKA-PARTYKA

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhona. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. W połowie 2012 roku przyjechała z Wrocławia do Warszawy i od razu poznała przyszłego męża. Od kilku lat pracuje w branży interaktywnej. Jako prawdziwa księżniczka chciała mieć ślub jak z bajki. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.

 

MACIEJ PARTYKA

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Kilka dobrych miesięcy poświęcił na planowanie wesela i podobno wyszło mu całkiem nieźle. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba. Jego hobby to spełnianie marzeń Magdy. Najpierw się z nią ożenił, a potem zabrał w podróż poślubną do Waszyngtonu i Disney World.

 

Nad morzem - plaża Gdańsk