Bloga tworzymy wspólnie! Miło nam, że chcesz się czegoś więcej o nas dowiedzieć. Mieszkamy w Warszawie, na Bielanach – i bardzo nam się tutaj podoba. Mamy synka, Czesia (31.07.2016), z którym lubimy zwiedzać i odkrywać świat! W wolnym czasie podróżujemy (uwielbiamy Maltę), trochę biegamy, chodzimy do kina i czytamy książki.

A teraz…więcej o nas!

MAGDALENA GÓRNICKA-PARTYKA

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhona. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. W połowie 2012 roku przyjechała z Wrocławia do Warszawy i od razu poznała przyszłego męża. Od kilku lat pracuje w branży interaktywnej. Jako prawdziwa księżniczka chciała mieć ślub jak z bajki. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.

 

MACIEJ PARTYKA

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Kilka dobrych miesięcy poświęcił na planowanie wesela i podobno wyszło mu całkiem nieźle. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba. Jego hobby to spełnianie marzeń Magdy. Najpierw się z nią ożenił, a potem zabrał w podróż poślubną do Waszyngtonu i Disney World.

 

Nad morzem - plaża Gdańsk

michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet