10341417_10203491750431147_6379589351049748985_n

Nieobciachowe gadżety na ślubną sesję plenerową

Najważniejszym „gadżetem” na ślubną sesję plenerową jest Twój świeżo poślubiony mąż. Reszta jest naprawdę zbędna. Ale ale! Wybór różnego rodzaju dodatków na tę okazję sprawia, że naprawdę trudno zdecydować się na elementy, dzięki którym zdjęcia będą „podrasowane”, a nie kiczowate. Na jakie gadżety do sesji plenerowej warto postawić, by było pięknie, a nie rodem z fotografii z lat 90., gdy estetyka hm…była nieco inna?

1. WIANEK

Uwielbiam! O ile na ślub możesz śmiało wybrać klasyczny welon, ślubna sesja plenerowa, realizowana na łonie natury, aż prosi się o nieco inne, luźniejsze podejście. I wtedy wianek będzie idealnym dopełnieniem stylizacji! Oczywiście, musi on pasować do sukni – jednak dobrze wybrana florystka na pewno przygotuje taki, który będzie się świetnie komponował!

2. BALON Z HELEM

Nie musisz decydować się na balon z Hello Kitty :) Raczej postaw na inicjały, balonowy napis LOVE czy balony-cyfry układające się w datę ślubu. Piękne są też klasyczne, jednokolorowe serca. Wybór jest duży, z pewnością znajdziesz coś dla siebie! To dodatek uniwersalny – pasuje tak naprawdę do prawie wszystkich scenerii sesji ślubnej.

zrobswojslub7

3. TABLICA I KREDA

O ile wydrukowane komunikaty rodem z fotobudki to kicz, który w fotobudce powinien zostać (tam pasuje!), to tablice lub tabliczki i kreda wyglądają zdecydowanie lepiej! Dobrze komponują się z sesjami typu boho, ale spokojnie można je też połączyć z innymi konceptami. Dodatkowo – możecie w ostatniej chwili zmienić zdanie, co ma być na takiej tablicy napisane :)

4. GIRLANDA

Piszę to z ciężkim sercem, bo są girlandy i girlandy. Niektóre są po prostu brzydkie. I takich nie wybieraj :) Przyłóż się do ich zrobienia – jeśli mają wyglądać jak zrobione przez młodszego brata z 4 klasy podstawówki – odpuść. Albo zamów u profesjonalisty. To rozwiązanie dla osób, które – jak my – mają dwie lewe ręce do DIY. Pamiętaj, że zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie, a koszt takiego gadżetu robionego na zamówienie – stosunkowo niewielki!

5. COŚ ZWIĄZANEGO Z WASZĄ PASJĄ

Nie powiem Ci, co wybrać! Bo to Ty wiesz najlepiej. Ja się interesuję USA, więc u nas były to wiatraczki w barwach amerykańskiej flagi. Miłośnicy motocykli mogą wybrać motocyklowy kask albo kurtkę. Łasuchy – wieeelkie lizaki. Możliwości jest naprawdę wiele. Ważne, żeby ten gadżet nie był wybrany tylko dlatego, że to oryginalne albo ładnie wygląda. Ma pasować do Was jako pary i od razu komunikować Wasz ślub!

A Ty, na jakie gadżety stawiasz w ślubnej sesji plenerowej? Daj znać w komentarzach!About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.