1aaa

Najmodniejsze zaproszenia ślubne – JESZCZE WIĘCEJ inspiracji

Notki na temat zaproszeń ślubnych to jedne z Waszych ulubionych. Jak do tej pory wszystkie cieszyły się dużą popularnością. Dlatego piszemy o zaproszeniach jeszcze raz i wrzucamy jeszcze więcej inspiracji!

Zaproszenia w stylu retro Pin-Up

1

Naprawdę lubimy taki styl – wyrazisty, prosty i czytelny. Tak jak na infografikach.
Zaproponowana tutaj kolorystyka idealnie pasowałaby do ślubu jesienią. Myśląc o weselu w czerwcu zdecydowalibyśmy się na bardziej żywe kolory.

 Zaproszenia z kokardą

2

Jak już pewnie wiecie do kokard mamy wyraźną słabość. Choćby ze względu na nasze dekoracje weselne od Na kokardę
Bardzo fajny, elegancki wzór, który wyróżnia się na tle innych i zwraca uwagę. 

 Zaproszenia ludowe

33

Też uważacie, że sztuka ludowa ma swój urok? Więc może warto się zainspirować myśląc o zaproszeniach. Moda na to, co pierwotne, swojskie i prawdziwie słowiańskie jest teraz na topie. Bardziej konserwatywne rodziny także bardziej docenią taką taką stylistykę niż silenie się na nowoczesność.

Flower Power!

kwiat1

Ślub to wyjątkowo piękny dzień, który jednoznacznie kojarzy się z kwiatami. Raczej nie będziecie mieli często okazji oglądać ich tyle, co w tym dniu. Bukiet Panny Młodej, kwiaty w kościele, kwiaty w prezencie od gości weselnych wręczane przy składaniu życzeń. A czemu nie na zaproszeniu? No właśnie. Motywy kwiatowe pasują doskonale!

Jak sami widzicie wybór zaproszeń jest ogromny i pewnie nie łatwo Wam będzie wybierać z dziesiątek kuszących możliwości. Pozostaje nam tylko doradzić, żeby szukać w obrębie wybranego wcześniej motywu przewodniego ślubu i wesela.

Wpis powstał we współpracy z DecorisAbout

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.