Zrzut ekranu 2015-05-21 (godz. 21.08.02)

Najlepsze zagraniczne serwisy o ślubie i weselu

Najlepsze adresy w sieci (poza naszym blogiem) do inspiracji ślubnych i weselnych? Część polecaliśmy już przy okazji SHARE WEEK.

Teraz czas na portale zagraniczne, bo w dużej mierze to one wyznaczają i promują trendy.

1. Style Me Pretty

Jeden z największych amerykańskich serwisów ślubnych, agregujący śluby „rodem z Pinteresta”. Posegregowane ze względu na motyw przewodni, miejsce uroczystości, dominujące kolory, zdjęcia mogą być ciekawym przewodnikiem i dobrym punktem wyjścia przy planowaniu własnego wyjątkowego dnia.

Duży plus za sekcję DIY.

2. Offbeat Bride

Coś dla tych, którzy lubią nietypowo ;) Nieszablonowe panny młode dzielą się swoimi przemyśleniami (i, oczywiście, galeriami ze ślubu) w serwisie promującym mało tradycyjne podejście do ślubu i wesela.

3. Green Wedding Shoes

Oprócz inspiracji (lepszy jest w tym Style Me Pretty), w serwisie znajdziemy przede wszystkim mnóstwo projektów DIY podzielonych na kategorie.

Od fryzury ślubnej, przez dekoracje, po pyszności na weselny stół. Warto zaznaczyć, że instrukcje Green Wedding Shoes należą do jednych z najlepiej opisanych i zilustrowanych. Potem już tylko wystarczy tylko usiąść i tworzyć własne projekty.

4. Bridal Guide

Jeden z największych magazynów poświęconych ślubom. Ogromny plus za praktyczne porady, informacje na temat ślubnej etykiety, a także – poruszanie tematów, które nawet nam do głowy nie przyjdą, a nad którymi warto się zastanowić.

Inspiracje oczywiście też tutaj znajdziecie. Dla mnie to jednak przede wszystkim cenne źródło porad i wskazówek.

5. Martha Stewart’s Weddings

Kolejny popularny magazyn o ślubach – Marthę Stewart trzeba docenić jednak za konsekwencję. Także przy organizacji ślubu jest przewodniczką wszystkich perfekcjonistek, które chcą, aby ich wyjątkowy dzień był dopięty na ostatni guzik.

Znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji, w tym – gotowe „rozpiski” tematów weselnych (przykładowo: wesele inspirowane konfetti lub kokardami), w których znajdziecie listę drobiazgów i szczegółów, które przyczynią się do perfekcyjnego zrealizowania weselnego motywu.

Jako bonus – możliwość pobrania wzorów do wydruku – niezwykle przydają się przy projektach DIY.

A Wy, na jakie zagraniczne serwisy ślubne najczęściej zaglądacie? :)About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet