1069390_10201096511791678_1620415025_n (1)

Najgorsze pomysły na wieczór panieński lub/i kawalerski

Planowanie wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego dla Waszych przyjaciół może być świetną zabawą. Co więcej, jeszcze lepszą zabawą może być uczestnictwo w nim!

Jeśli jesteście świadkami i organizujecie taką imprezę, weźcie przede wszystkim pod uwagę gust osób, dla których to wydarzenie tworzycie! To, że Wam coś się podoba, nie znaczy, że Wasza przyjaciółka czy przyjaciel będą tym pomysłem zachwyceni. To przyszła panna młoda i pan młody mają się dobrze bawić na swoich imprezach!

Nie ma uniwersalnego przepisu na udany wieczór panieński lub kawalerski. Ciekawych możliwości jest za to mnóstwo! Jakiś czas temu pisaliśmy o Live Escape Room jako jednym z nich.

To Wy, organizatorzy, najlepiej znacie narzeczonych – i wiecie, co im się spodoba.

Z jakich zabaw radzilibyśmy zrezygnować? Zobaczcie naszą toplistę!

1. Striptiz

Budzi raczej zażenowanie niż entuzjazm. To naprawdę nie jest dobry pomysł. Kasę na striptizera przeznaczcie lepiej na coś innego.

2. Morze alkoholu

Chociaż wieczór panieński/kawalerski to impreza tradycyjnie mocno zakrapiana, nie przesadzajcie z procentami. Młodzi powinni być w jak najlepszej kondycji w dniu ślubu, a ciężkie picie kilka dni wcześniej raczej temu nie sprzyja.

3. Gokarty, ścianki wspinaczkowe, parki linowe

Zazwyczaj to świetna rozrywka. Ale nie jako główny punkt programu wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Unikajcie wszystkich zabaw, które mogą narazić młodych na niebezpieczeństwo kontuzji.

4. Eksperymentalna kuchnia

O ile wyjście do restauracji to świetny pomysł, wybierzcie taką, którą dobrze znacie. Eksperymentowanie z kuchnią może się dla przyszłej panny lub pana młodego skończyć żołądkowymi sensacjami.

5. Kasyno

Jak wielokrotnie pisaliśmy, ślub i wesele to nie jest tania impreza. Dlatego zapraszanie pana młodego lub panny młodej do kasyna kilka dni przed ślubem nie jest najlepszym rozwiązaniem. Chyba, że grają za Wasze pieniądze :) Bo przegranie oszczędności na DJ-a, dekoratorkę czy hotele dla gości raczej nie sprawi, że Wasi przyjaciele będą tę eskapadę miło wspominać.

 A Waszym zdaniem jakie są nietrafione pomysły na wieczór panieński lub kawalerski? Albo – warte jednak przetestowania? Piszcie w komentarzach!

10968341_10204923027212172_8675488069215329386_nAbout

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


Komentarze

  1. […] tej pory głównie narzekaliśmy, wskazując, jak NIE ORGANIZOWAĆ wieczoru kawalerskiego i panieńskiego. Ok, ale jak to zrobić, […]

michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet