losy_007

Takiego podziękowania dla gości jeszcze nie było: Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna!

Najszczęśliwszy dzień naszego życia może być pełnią szczęścia wtedy, gdy podzielimy się nim z innymi. Dzisiaj mam dla Ciebie propozycję na podziękowanie dla gości, którym nie tylko sprawisz zaproszonym ogromną frajdę, ale przede wszystkim – pomożesz dzieciom.

Tym właśnie jest Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna. Ten unikatowy projekt ma na celu wsparcie Funduszu św. Brata Alberta, z którego finansowane jest funkcjonowanie ośrodków wsparcia dziennego, prowadzonych przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.

Co konkretnie Fundacja może zapewnić dzieciom dzięki Twojemu wsparciu?

  • zajęcia edukacyjne
  • korepetycje i pomoc w nauce
  • codzienne posiłki
  • wyjazdy i warsztaty edukacyjne

Więcej szczegółów o zakresie pomocy, znajdziesz TUTAJ. Moim zdaniem, BARDZO warto podzielić się szczęściem w dniu ślubu – zwłaszcza z potrzebującymi dziećmi.

Ale chęć pomocy to najważniejszy (super, jeśli wystarczy!), ale wcale nie jedyny powód, dla którego warto zdecydować się na zamówienie losów.

projekt1

Jakie są pozostałe?

1. To niezapomniane podziękowanie dla gości: nie są to słodkie migdały, nie są to aniołki z porcelany – to coś zupełnie wyjątkowego, co będzie długo przez gości pamiętane.

2.  Możesz wybrać wzór pasujący do Twojego motywu przewodniego. Sprawdź galerię wzorów TUTAJ.

3.  Goście mają szansę na świetne nagrody – a to przecież nie bez znaczenia, prawda?

4.  Podziękowanie dla gości staje się niejako dodatkową atrakcją ślubną!

5.   Zasady loterii są bardzo przejrzyste

losy_044

Trzymam mocno kciuki za tę inicjatywę – mam nadzieję, że w najbliższym sezonie ślubnym sprzedane zostaną wszystkie losy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z funkcjonowaniem loterii, zajrzyj na oficjalną stronę internetową: TUTAJ.About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.