kwiaty

Kwesta zamiast kwiatów na ślubie

Jeśli organizacją ślubu i wesela nie zajmujecie się od wczoraj to już pewnie wiecie, że jest to niepowtarzalna okazja do wydawania pieniędzy, często ogromnych pieniędzy. A tam, gdzie pojawiają się wydatki często pojawia się także myśl o ich celowość i refleksja o tym, że my tu się bawimy na bogato, a gdzieś są instytucje i konkretni  ludzie potrzebujący realnej pomocy. Z ich perspektywy problem niewłaściwego doboru menu albo usadzenia gości przy weselnym stole wydaje się tak błahy, że naprawdę szkoda o tym gadać.

Oczywiście nie jestem za tym, żeby rezygnować z wymarzonego ślubu i wesela, ponieważ gdzieś na świecie są ludzie potrzebujący naszej pomocy. Zawsze będą. Podobnie jak zawsze będą odbywać się huczne i drogie wesela. Rzecz w tym, że świętując samemu można przy okazji pomóc innym.

Jednym z najprostszych sposobów na realną pomoc  zorganizowanie zbiórki charytatywnej zamiast tradycyjnego zbierania kwiatów. Kwiaty po jakimś czasie zwiędną i zostaną wyrzucone, a pieniądze ze zbiórki przeznaczone zostaną na konkretne potrzeby – posiłki, leki dla pacjentów, prąd, wodę.

Jeśli chcielibyście wesprzeć Fundację Hospicjum Onkologiczne TUTAJ dowiecie się jak to zrobić!About

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet