route

7 rzeczy kupionych na ślub, które przydają nam się do dzisiaj

Ślub i wesele to okazja do zakupu wielu rzeczy. Często – wielu NIEPOTRZEBNYCH rzeczy. No dobrze, potrzebnych tylko w tym jednym, WIELKIM DNIU.

Na szczęście zdarzają się zakupy, których praktyczny wymiar i przydatność odkryliśmy dopiero PO ŚLUBIE :)

W co w takim razie warto zainwestować?

1. Buty!

Zarówno szpilki (na ślub), jak i balerinki (na wesele) przydały mi się później wielokrotnie, na wiele okazji. Ślubne buty od Louboutina były sporym wydatkiem, na który normalnie bym sobie nie pozwoliła bez takiej okazji, jak ślub. A tak – miałam usprawiedliwienie i szpilki, które pewnie posłużą mi przez wiele lat. Patrząc perspektywicznie, wybrałam buty w kolorze nude, ponieważ pasują na więcej okazji niż białe.

2. Słoiki

Słoiki okazały się hitem naszego wesela: goście chętnie pili z nich whisky i lemoniadę. Dzisiaj słoiki służą nam w domu za duże szklanki, a ostatnio – za pucharki do lodów!

3. Biżuteria

Pięknej biżuterii nigdy dosyć :) Ślubny komplet (kolczyki + bransoletka) zakładałam wielokrotnie. I pewnie jeszcze wiele razy założę.

4. Ubranie pana młodego

Garnitur, buty, koszula – wszystko. Zdecydowanie dobry wydatek, do wykorzystania wielokrotnie. Co prawda, garniutr do pewnego stopnia narzuca, jakie koszule kupować, by pasowały one kolorystycznie, ale korzyści z zakupu są zdecydowanie długoterminowe!

5. Blaszane tablice dekoracyjne

Mocno w klimacie lat 50. amerykańskich dinerów. Dzisiaj służą w naszym mieszkaniu jako ozdoba. Część – podarowaliśmy rodzinie lub znajomym.

Część (ta, która się nigdzie nie zmieściła) czeka na lepsze czasy lub większe mieszkanie.

6. Klatka na koperty

Służy nam do dzisiaj jako schowek na kartki – urodzinowe, rocznicowe, świąteczne. Na szczęście zostało jeszcze trochę miejsca!

7. Koszyczki na truskawki

Dekoracyjne koszyczki, służące jako pojemniki na jadalne dekoracje z truskawek, służą nam dzisiaj jako pojemniki na rękawiczki i szaliki. Dobrze pasują kolorystycznie do białej szafki na buty w przedpokoju!

A Wy, planując ślubne zakupy, patrzycie długofalowo, szukając rzeczy, które przydadzą się Wam później? Dajcie znać w komentarzach!About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet