panna mloda7

W co się ubrać podczas przygotowań? Unikatowa koszulka panny młodej!

Jeśli regularnie zaglądacie na bloga trochę już nas znacie i pewnie wiecie, że nie należymy do osób, które zadowalają się najprostszymi rozwiązaniami i chcą robić to samo co wszyscy. Jeśli D.J twierdzi, że podczas pierwszego tańca będzie kółeczko i będziemy na naszym weselu śpiewać przy stołach wybijamy mu to z głowy – mieliśmy inną koncepcję. Jeśli ktoś mówi, że wesele bez oczepin to nie wesele, mówimy, żeby stuknął się w głowę. Jak nie znaleźliśmy bloga ślubnego, który spełniałby nasze oczekiwania, założyliśmy własny. No cóż, sami wiecie jak jest :)

Poszukiwania dobrych rozwiązań i oryginalnych pomysłów nie kończy się jednak wyłącznie w sferze zachowań czy kierowania internetowych dyskusji w określonym kierunku.

Dziś idziemy krok dalej! Chcemy Wam pokazać coś, którego jeszcze nie było! Coś specjalnego dla PANNY MŁODEJ!

madzia1

Lubicie różne śmieszne t-shirty? Ich oferta w sklepach internetowych zapiera dech w piersiach – dla graczy, dla fanów Gwiezdnych Wojen, pracowników z Mordoru i namiętnych oglądaczy Gry o Tron. Dla każdego coś miłego, chociaż oferta ślubna dość uboga.

Nie zachwycało nas przede wszystkim praktyczne zastosowanie. Zwykły t-shirt, choćby z nie wiadomo jak pięknym nadrukiem wciąż będzie zwykłym t-shirtem, który niezbyt wygodnie się zakłada, a tym bardziej zdejmuje. Szczególnie jeśli mamy wspaniałą fryzurę i makijaż prawda? Nie zrozumcie nas źle: zabawne t-shirty dla panny młodej są świetnym rozwiązaniem na wieczór panieński, ale absolutnie nie na dzień ślubu. Chyba, że chcecie później go rozcinać. Bo nie wyobrażamy sobie, by ryzykować zniszczenie ślubnego makijażu i fryzury, które przecież są KLUCZOWE w pięknym wyglądzie w dniu ślubu. Konia z rzędem temu, kto potrafi zdjąć t-shirt, nie rozmazując przy tym podkładu. Magda próbowała wielokrotnie, zazwyczaj bez skutku. A nawet jeśli udawało się z podkładem, cierpiała na tym fryzura. Cóż, koszulki z rękawami nie są stworzone chyba dla kobiet, które z Kopciuszka przeistaczają się w księżniczkę…

Magdzie bardzo zależało na wygodnej koszulce z okazjonalnym napisem przeznaczonej do ślubnych przygotowań. Kupiliśmy zwykły top, napis zrobiła moja siostra – nie ma to jak mieć w rodzinie grafika. No super, nie każdy ma takie szczęście.

Jeśli interesuje Was coś podobnego proponujemy wymyślony przez nas projekt, przede wszystkim o unikatowej konstrukcji. Nie mogliśmy znaleźć – zrobiliśmy sami: wygodny top z materiału wysokiej jakości na cienkich ramiączkach „spaghetti” ze specjalnym dedykowanym nadrukiem. Idealny do ślubnych przygotowań, na wizytę u fryzjera czy makijażystki na kilka godzin przed wielkim dniem. Będzie doskonale wyglądał na zdjęciach. I wiecie co? BEZ PROBLEMU można go ściągnąć, nie niszcząc przy tym fryzury i nie rozmazując na makijażu.

Przygotowaliśmy na początek 3 wzory w kolorze białym. który podoba Wam się najbardziej?
Piszcie w komentarzach :)

A jak chcecie własną – kliknijcie >> TUTAJ << 

bride to be produktowe

panna mloda2

panna mloda wzorAbout

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.