Nie jesteśmy wedding planerami. Nie zaplanujemy Twojego ślubu od A do Z, bo nie zajmujemy się tym biznesem. Możemy coś doradzić jeśli chcesz – wystarczy napisać na maila. Możesz nam wysyłać pytania albo propozycje tematów na nowe notki.

Chcesz z nami współpracować? 

Jesteśmy otwarci na wszelkie rodzaje współpracy z firmami, które pracują nad tym, by Ten Wielki Dzień był najwspanialszy na świecie :) Miesięcznie odwiedza nas około 45 000 – 50 000UU,  jesteśmy też na Hash.fm

Napisz do nas —> zrobswojslub@gmail.com

Sami przez wiele lat prowadziliśmy „z drugiej strony” kampanie z blogerami – rozumiemy więc specyfikę tych działań. Kontaktując się z nami, przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę, która pomoże osiągnąć założone przez Ciebie cele – możesz tu liczyć na nasze doświadczenie w marketingu.

W styczniu 2016 roku znaleźliśmy się na liście „Nadziei Polskiej Blogosfery” w prestiżowym rankingu najbardziej wpływowych blogerów, przygotowanym przez Jasona Hunta.

Mamy też doświadczenie w organizowaniu wydarzeń – zorganizowaliśmy I DO! Pierwsze Spotkanie Blogerów Ślubnych (kolejne w lutym 2016!)  Prowadziliśmy również warsztaty na temat wykorzystania internetu przy planowaniu ślubu – zobacz tutaj.

Pełne statystyki (sierpień 2016):

Zrzut ekranu 2016-08-23 o 17.46.00

 

Kto odwiedza nasz blog?

grupa_docelowa

 

 

Do tej pory współpracowaliśmy między innymi z: 

Zrzut ekranu 2015-10-17 o 21.26.47