12185738_10205012995076690_1744792883_o

Wygraj bezpłatne wybielanie zębów – konkurs z Perli Smile Spa

Dzisiaj nie tylko o ślubie, napiszemy coś bardziej osobistego. Tak się składa, że z nami najbardziej intensywne kilka tygodni od dłuższego czasu. Ostatnio tak zarobieni byliśmy chyba tuż przed ślubem. Co się złożyło na wieczny brak czasu? Przede wszystkim nawarstwienie się różnych zadań w pracy, z którymi przestaliśmy wyrabiać się w 8 godzinach, ale również poszukiwania nowego mieszkania połączone z badaniem swojej zdolności kredytowej, organizacja spotkania dla blogerów ślubnych „I DO”, a także mój (spóźniony o jakieś 10 lat) kurs na prawo jazdy. Sporo tego, a i tak nie wymienialiśmy wszystkiego.

Jak w takim zalatanym życiu, pełnym różnych stresujących momentów, nie tylko się wzajemnie nie pozabijać, ale być dla siebie miłym i jeszcze okazywać sobie uczucia? Wydawałoby się, że to temat na wielostronicowy poradnik. Ale odpowiedź jest znacznie prostsza. Wystarczy uśmiech. Serio. Jeden nawet głupi żart potrafi w sekundę rozładować napiętą atmosferę i uniknąć długiej i niepotrzebnej kłótni. Nic tak nie pomaga w życiu jak poczucie humoru (choćby to był nawet czarny humor) i nic tak nie ułatwia kontaktów międzyludzkich jak szczery uśmiech, który jest uniwersalnym gestem, rozumianym przez każdego na całym świecie.

12181022_10205012985436449_1321082808_o

Amerykańscy naukowcy odkryli, że ludzie, którzy się uśmiechają żyją dłużej. Nie, to nie ściema, serio! Dwóch facetów z Wayne State University w Detroit przeanalizowało zdjęcia 230 amerykańskich bejsbolistów z lat 50-tych. Ci, którzy na zdjęciach się uśmiechali żyli średnio 7 lat dłużej. Przypadek? Nie sądzę!

Zatem nie pozostaje nic innego jak szukać na co dzień powodów do radości, choćby tych najgłupszych jak kiksy polskich piłkarzy, wpadki prezenterów na wizji  albo kotki na fejsie.

A teraz coś dla tych, którzy chcą, żeby ich zęby były bielsze, a uśmiech bardziej wyrazisty.

Pamiętacie jak opisywałem sposób na błyskawiczne wybielanie zębów metodą fotochemiczną w Perli Smile Spa? To bezpieczny, szybki i całkowicie bezbolesny zabieg, który szczegółowo przedstawiłem w tej notce
W skrócie – wymaga jednej wizyty w salonie Perli w Warszawie trwającej niecałą godzinę i wydania około 200 zł. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się nawet dwa miesiące. Propozycja  w sam raz dla tych, którzy w ramach ślubnych przygotowań pamiętali o sukni, winietkach i wódeczce, a zapomnieli o swoim uzębieniu. Albo dla tych, którzy wybierają się na wakacje do Grecji i chcą żeby biel zębów fajnie kontrastowała z błękitem morza.

Niezależnie od swoich motywacji macie szanse wygrać 45 minutowy zabieg wybielający w Perli Smile Spa o wartości 169 zł. A za II i III miejsce 50% zniżki.

Zainteresowani? To do dzieła! Czas na konkurs!

Wymieńcie przynajmniej 3 powody do uśmiechu, jakich dostarczył Wam narzeczony lub narzeczona. Im bardziej osobliwe tym lepiej. Wiadomo, że najlepsze historie pisze życie, dlatego nie ma co zmyślać.

Swoje powody do uśmiechu wpisujcie w komentarzach pod postem na Facebooku  >>> TUTAJ <<<

>>> Regulamin 

Macie czas do 12 kwietnia!

 

Uwaga! Czas na wyniki konkursu!

Znów się na Was nie zawiedliśmy – mamy fantastycznych czytelników, którzy potrafią się śmiać w rozmaitych sytuacjach (również z siebie).
Najchętniej nagrodzilibyśmy wszystkich, ale trzeba było kogoś wybrać.

I miejsce i bezpłatne wybielanie zębów w Perli Smile Spa zdobywa Agnieszka Kowalska

II miejsce i 50% zniżki na wybielanie zębów w Perli otrzymuje Marta Foremska

III miejsce i 50% zniżki na wybielanie zębów w Perli wędruje do Iga Mikos

Zaproszenia od Perli Smile Spa otrzymacie w wiadomości prywatnej na Facebooku.
A w razie pytań piszcie na info@perli.com.pl

 

Wpis powstał we współpracy z Perli Smile SpaAbout

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.