COVER PHOTO 15

KONKURS! Wygraj wejściówki na targi WEDDING w Warszawie

Prawie pół roku po weselu, a my znowu idziemy na targi ślubne :) Okazja nadarzyła się świetna, bo Ogólnopolskie Targi WEDDING to impreza z dużym rozmachem. Wydarzenie pod inspirującym hasłem „Ślub z charakterem” odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 15-16 listopada 2014.

Oczekiwania mamy niemałe, bo już trochę targów odwiedziliśmy i trudno nas zaskoczyć. Z drugiej strony jesteśmy przekonani, że za robotę wzięli się profesjonaliści, bo kto jak kto, ale wydawca magazynu Wedding na pewno wie co robi.

Podoba nam się myśl przewodnia, która wpisuje się w ideę naszego bloga. Jak czytamy na stronie magazynu, targi mają dać odpowiedź na poszukiwania młodych par i sprawić by ślub i wesele nie były powieleniem znanych schematów. Organizatorzy odcinają się od wszystkiego co nudne, kiczowate i niemodne, a na targi zapraszają nie tylko pary, ale również świadków, rodziny i przyjaciół!

 

Brzmi obiecująco? To teraz konkrety.

Na targach zobaczycie najnowsze kolekcje sukien ślubnych 2015 przygotowane przez Salon Sukien Ślubnych White Ever, jedną z głównych atrakcji ma być zaprezentowanie propozycji najsłynniejszej izraelskiej projektantki – Inbal Dror. Natomiast salon La Mariee pokaże projekty sukni znanego ze ślubnych programów telewizyjnych Davida Tutery (którego Magda jest wielką fanką!).

Na Stadion Narodowy dotrą także uznani styliści, fryzjerzy, wizażyści. Najnowsze trendy w biżuterii zaprezentują jubilerzy.

Niespodziankę dla odwiedzających przygotowuje duet międzynarodowych mistrzów florystyki – Sekunda&Sieradzan, znanych z projektów sukni wykonanych z żywych kwiatów!

Będą również nasi znajomi :) Na targach pojawi się Ania z Na Kokardę, która przygotowała wspaniałe dekoracje na nasze wesele.

Targi mają naturalnie swój wymiar edukacyjny za sprawą licznych warsztatów zorganizowanych przez specjalistów z branży.

 

Chcecie wziąć w tym udział? U nas możecie wygrać PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI na targi WEDDING!

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:
Co jest dla Ciebie największym wyzwaniem przy planowaniu ślubu i wesela?

Wygrywają 2 najciekawsze komentarze pod notką – macie czas do północy w niedzielę! :)

Aktualizacja: 

Dzięki wszystkim za udział w konkursie!
Wejściówki wygrywają:

Patrycja Konopka 

Marta Łukaszewska

Prosimy o kontakt mailowy w sprawie odebrania nagrody: zrobswojslub@gmail.comAbout

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.


Komentarze

  1. […] zaś konkurs znajdziecie TUTAJ  – tym razem do zgarnięcia wejściówki na targi WEDDING na Stadionie Narodowym w […]