1146721_10201215547207489_2085255171_n

O co najczęściej kłóciliśmy się, planując ślub?

Przygotowania do ślubu to świetny czas, który pozwala nabyć wiele umiejętności – chociażby negocjacji, kompromisu, rozwiązywania sporów.

Wszystko to dlatego, że trudnym jest, byście w każdej kwestii zgadzali się w 100%.

Dlatego właśnie trzeba umieć znaleźć złoty środek, by Wasz wyjątkowy dzień był WYJĄTKOWY dla Was obojga!

O co my najczęściej kłóciliśmy się, planując ślub i wesele?

1. Liczba gości
Ja chciałam więcej (około 80), Maciek – mniej (około 40). Stanęło na niecałych 60.

Z perspektywy czasu dobra decyzja, ponieważ trudno byłoby nam zorganizować większe wesele w sali, którą sobie upatrzyliśmy. Taka liczba gości to dodatkowo gwarancja, że z każdym z nich mogliśmy chwilę porozmawiać – co przy dużych weselach nie zawsze jest możliwe.

2. Atrakcje weselne
Znowu ja byłam po stronie maksymalistycznej, Maciek zaś dość mocno pilnował budżetu i tego, byśmy z liczbą atrakcji nie przesadzili. Rozważaliśmy jeszcze barmana i czekoladową fontannę, ale stanęło na samoobsługowych barach: drink barze i candy barze.

3. Kto do kogo dzwoni
O ile tradycyjnie przyjmuje się podział „ja dzwonię do swojej rodziny, Ty do swojej”, u nas to Maciek lepiej ogarnia rozmowy przez telefon. Chcąc nie chcąc, został więc główną osobą kontaktową dla weselnych gości.

Drobnych sporów było oczywiście sporo – przygotowania do ślubu to stresujący czas. Najważniejsze, że byliśmy zgodni co do charakteru całej uroczystości – dlatego gdy chodziło o szczegóły, dużo łatwiej było nam się dogadać – graliśmy w końcu do wspólnej bramki.

A u Was, co budziło podczas przygotowań największe spory?About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet