MMząbki

Jak zadbać o piękny uśmiech na ślubie?

Nie tak dawno pisaliśmy tutaj  o niespodziewanych wydatkach związanych ze ślubem, których pewnie nie braliście pod uwagę. Wspominaliśmy tam między innymi inwestowaniu w piękny wygląd podczas ślubu. Dziś trochę szerzej o tym, jak ważny jest Wasz uśmiech i jak o niego zadbać. A przy okazji konkurs :)

W dniu ślubu jesteście w centrum uwagi, więc naturalne jest to, że wszyscy uważnie Wam się przyglądają. Będziecie też na setkach zdjęć, na których wszyscy zobaczą fryzurę, makijaż, obrączki na palcach (manicure – tak a propos wydatków) i wreszcie uśmiech, który jest najlepszym dowodem na to, że spędzacie najpiękniejszy dzień w swoim życiu.

I właśnie w tym miejscu zdrowe i ładne zęby nabierają znaczenia, ponieważ:

  1. Chcecie wyglądać idealnie pod każdym względem.
  2. Nie chcecie się powstrzymywać się od uśmiechu. W końcu macie ku temu ważne powody, a świadomość, że zęby nie są odpowiednio białe nie powinna być powodem do zmartwień i do stresu. Już bez tego ślub jest wystarczająco stresujący.

Jeśli przed ślubem gorączkowo dbamy o figurę, włosy i paznokcie nie można zapominać o zębach. To także inwestycja, którą należy wziąć pod uwagę, żeby później nie żałować.
W myśl zasady, że lepiej zapobiegać niż leczyć zachęcamy do profilaktyki, która będzie znacznie mniej kosztowna niż doraźne leczenie. Ponieważ jesteśmy blogiem ślubnym, a nie stomatologicznym, po fachowe porady wolimy Was odesłać do ludzi, którzy mają tę wiedzę w małym palcu i chętnie się nią dzielą. Dlatego zawsze możecie liczyć na ekipę z jakdbacozeby.pl

Redakcja serwisu prowadzi sklep z fachowymi produktami takimi jak pasty, gumy do żucia i spraye oraz bloga  którego możecie się dowiedzieć, które produkty stosować i w jaki sposób.

 

Na koniec mamy dla Was KONKURS.

Do wygrania produkty od jakdbacozeby.pl

1 miejsce –Iney Dream – pasta wybielająca na bazie japońskiej technologii, o smaku chłodnej mięty z ożywczym zapachem rozmarynu, oregano, anyżu i limetki

miejsca 2-3 – Yotuel B5 – wybielająca pasta przeznaczona do codziennego użytku, dodatkowo wzbogacona o witaminę B5.

Nagrody otrzymają 3 osoby, które w najbardziej kreatywny sposób odpowiedzą na pytanie:

Dlaczego powinniśmy częściej uśmiechać się do siebie?

Na odpowiedzi w komentarzach pod notką czekamy do dnia 14  listopada !

Wpis powstał we współpracy z jakdbacozeby.pl

Aktualizacja:

Czas na wyniki!

I miejsce: Anna Orzechowska

II miejsce: Agnieszka Wojtkowiak 

III miejsceAdriana Teresa Warc

Prosimy zwycięzców o kontakt na maila w celu podania adresu do wysyłki nagród: zrobswojslub@gmail.comAbout

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet