10426912_10203491845673528_2842956109457999489_n

Jak wybrać motyw przewodni wesela?

Motyw przewodni wesela może wydawać się zbędną fanaberią. Bo co ta młoda para uparła się z motylami, kolorem żółtym albo elementami marynistycznymi. Przecież nawet nie masz patentu żeglarza, a przyjęcia tematyczne kojarzą się z prywatkami z czasów studiów.

Tymczasem, prawda jest taka, że wesele to ogromna impreza. Nie jest łatwo ją zorganizować tak, by sprawnie połączyć wątki, a całość była spójna: sala pasowała do sukni, suknia do butów, buty do fryzury, a fryzura była odpowiednia do miejsca ceremonii, ta zaś – spójnie połączona z miejscem wesela. Rozumiesz: by puzzle tych wszystkich decyzji, które podejmujecie, układały się bardziej w dzieła Da Vinciego niż Picassa.

Jak wybrać motyw przewodni? Opcji jest kilka!

1. Wybierz, co Ci w duszy gra.

Co Cię interesuje, pasjonuje, bez czego nie wyobrażasz sobie życia. Jesteś molem książkowym? Książki będą fantastyczną dekoracją! Kochasz podróżować? Wykorzystaj motyw podróżniczy w zaproszeniach! Fotografujesz? Przygotuj mini-wystawę swoich prac!

Wesele to okazja, by druga strona rodziny – ta, do której wchodzisz przez małżeństwo – mogła Cię poznać. Często ciocie, wujki czy kuzynów Twojego partnera będziesz widzieć pierwszy czy drugi raz w życiu – opowiedz im o sobie coś więcej! Wybór motywu przewodniego to świetna ku temu okazja!

2.   Wybierz kolory

Jeśli nie wiesz, wokół jakiego motywu obudować ślub i wesele, najprostszym (a przy tym często najlepszym!) rozwiązaniem jest sprecyzowanie swojej palety kolorów. Najczęściej wybierane są dwa, ale moim zdaniem, warto określić trzy: główny, dodatkowy i dopełniający.

roses-1566792_1280

Ten ostatni to kolor detali, mniejszych ozdób, który będzie zaworem bezpieczeństwa przy zbytnim skupianiu się na dwóch kolorach. Myślisz o bieli? Postaw na jej złamane odcienie!

Dzięki temu, pozostałe kolory nie będą aż tak intensywne, lecz złagodzone – nie jest to wada, wręcz przeciwnie – przecież występują one jako trio!

3.   Wybierz to, co możesz

Marzysz o weselu w stodole, ale z różnych przyczyn stanie na bardziej klasycznym obiekcie? Hej, nic nie szkodzi! Nie rezygnuj z marzeń, tylko dostosuj motyw przewodni do tego, na co faktycznie możesz sobie pozwolić.

Boho boho nierówne! Może być boho – „wróżki w ogrodzie”, może być boho z dodatkiem glamour, boho z elementami klasycznej elegancji – możliwości jest naprawdę wiele. Dlatego określ swoje! Dzięki temu, będziesz wiedzieć, czego szukasz, a całość – będzie spójna. Nawet jeśli początkowo może Ci się wydawać, że w warunkach, które masz, wymarzonego motywu przewodniego nie da się zrealizować.

A Ty, jak wybierasz motyw przewodni?



About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet