ogniki (34)

Igranie z ogniem, czyli nietypowe atrakcje na wesele

Lampiony były, fajerwerki znacie, słyszeliście też o pokazach tańca, aniołach na szczudłach i iluzjonistach. Fotobudka także brzmi banalnie.

Wybór atrakcji weselnych jest w przekonaniu wielu Par Młodych ograniczony do kilku propozycji, z których większość już gdzieś było.
Dlatego postanowiliśmy pokazać Wam, jak można zaskoczyć swoich gości i zaproponować im atrakcję, jakiej na pewno nie zapomną.

Dziś napiszemy o tańcu z ogniem.

Pokaz fireshow to połączenie tańca, teatru oraz ognia. Brzmi zachęcająco? Więcej o szczegółach opowie Wam firma FLOW Fireshow z Poznania. Działa ona nieprzerwanie od 7 lat, co gwarantuje bardzo duże doświadczenie w obsłudze podobnych imprez. Dodatkowo, proponuje bardzo dużo ciekawych dodatków do swojego pokazu.

Danie główne – pokaz tańca z ogniem

Wesele to impreza o wyjątkowym klimacie. Dlatego oprawa również powinna prezentować się niebanalnie. Tak właśnie jest w przypadku atrakcji proponowanych przez Flow. „Gatsby Show” jest to utrzymany w stylu lat 20′ pokaz oparty na motywach muzycznych z filmu „The Great Gatsby”.
Na początek grupa puszcza oczko w stronę widowni – na scenę wkracza amerykański prowincjusz, który przyjechał do wielkiego miasta, aby dorobić prezentując swoje niecodzienne umiejętności. Jego żywot nabiera tempa, kiedy spotyka całkiem sympatyczną kobietę…

1

Ta fabuła to tylko wstęp do wszystkiego, co dziać się będzie na scenie.
Pokaz stanowi spójną całość, z dużą ilością zmiennych i dynamicznych choreografii. Tancerze nie tylko tańczą ze sobą, ale też bardzo często łapią kontakt z publiką. Zarówno dorośli jak i dzieci będą mogli odczuć ciepło żywiołu na własnej skórze.

2

Oprócz większości technik fireshow, grupa zapewnia także wiele efektów specjalnych. Najbardziej spektakularnym z nich jest płonące serce, na specjalnej instalacji ozdobionej pirotechniką sceniczną. Serce jest odpalane w czasie pokazu i płonie przez kilka minut stanowiąc bardzo romantyczne tło pokazu. Dodatkowo, na scenie raz po raz wybuchają kolejne efekty – pirotechnika sceniczna, stroboskopy, iskry ogniowe. Do tego dochodzi jeszcze jedna atrakcja, szczególnie lubiana przez dzieci – zianie ogniem!

3

Przystawka dla gości – bis z udziałem publiki

Wielką zaletą pokazu fireshow jest duże zaangażowanie gości we wspólną zabawę. Już w czasie pokazu tancerze starają się być jak najbliżej ludzi aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Po pokazie czeka na wszystkich kolejna niespodzianka – BIS, w którym zatańczycie razem z aktorami!

Tym sposobem Goście na pewno poczują się docenieni biorąc aktywny udział w wydarzeniu, a możliwość sprawdzenia swoich umiejętności ogniowych będzie świetnym sposobem na wspólną zabawę.
Do dyspozycji Pary Młodej pozostaje konferansjer, więc każda dedykacja czy wyróżnienie jest mile widziane. Płonący wujek to dla wielu pewnie widok wymarzony!:)

Deser dla Młodych – sesja zdjęciowa

Ogień jest niezwykle fotogeniczny, a dobry fotograf potrafi to znakomicie wyeksponować. Po wszystkich atrakcjach jest właśnie czas na oryginalną sesję zdjęciową. Serce odpalane jest jeszcze raz, a Para Młoda może poigrać nieco z ogniem, pozując przy okazji do zdjęć. Trudno o bardziej oryginalny pomysł na niestandardową sesję!

4

Wisienka na torcie – LED PIXEL POI

Jest to jeden z dodatków proponowanych do pokazu. Nowoczesny sprzęt ledowy umożliwia wyświetlanie dowolnych grafik i napisów, które powstają w powietrzu podczas tańca ze świtałem. Jednym słowem, można napisać czy narysować światłem w powietrzu cokolwiek – serduszko, imię ukochanej czy ukochanego, podziękowania dla rodziców, gości… Pełna dowolność! Sprzęt jest programowany do muzyki, co potęguje niezwykłe wrażenie.

_DSC0291

Jak widać, pokaz tańca z ogniem na weselu to wydarzenie spektakularne i zapadające w pamięć. Sprawnie przeprowadzony program gwarantuje dobrą zabawę dla wszystkich. Oprócz wymienionych wcześniej zalet (ogniowa sesja foto to według nas bardzo mocny argument!) ma jeszcze jedną – zapewnia uwagę gości naprawdę na długo. O ile pokaz fajerwerków to zazwyczaj około 3-5 min, tak fireshow przykuwa uwagę na blisko pół godziny. Jeśli chcemy odciągnąć gości od stołów i zintegrować ze sobą trudno o lepszy sposób:)

5

Koszty pokazu wahają się od 2 000 do 2 500zł za ok. 30 minutowy program. Występ odbywa się na dowolnym terenie (trawa, kostka, beton – podłoże jest obojętne ), wystarczy wygospodarować powierzchnię około 15x15m. Używana pirotechnika jest pirotechniką sceniczną, więc nie wymaga, jak fajerwerki dodatkowych pozwoleń, nie ma także ograniczeń w kwestii godziny pokazu (fajerwerki można puszczać tylko do 22.00). Flow działa w całej Polsce. Jeśli jesteście wystarczająco odważni, żeby zdecydować się na odrobinę ogniowego szaleństwa polecamy taką atrakcję.

Polecamy także obejrzenie przykładowego pokazu na filmie – tutaj

Tekst powstał we współpracy z FLOW FireshowAbout

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.