zrobswojslub5

Zrób SWÓJ Ślub: porady, polecenia, oferty – DOŁĄCZ!

Przy okazji drugiej rocznicy założenia bloga zakiełkowała w nas myśl: a może stworzymy grupę na Facebooku? Fanpage to świetna sprawa, ale służy głównie do tego, by informować o nowych wpisach.

A przecież dostajemy jeszcze mnóstwo pytań w wiadomościach prywatnych czy na maila! Te wiadomości to nie tylko wspólne szukanie najlepszych opcji, ale w dużej mierze – prośby o polecenia: fotografa, zespołu, sali… Chociaż znamy dużo osób i firm z branży ślubnej, nie znamy WSZYSTKICH.

Stąd już tylko krok do drugiej konkluzji: a może ułatwić sprzedaż/kupno/wymianę ślubnych gadżetów i dekoracji? Sami pieczołowicie zbieraliśmy elementy weselnej scenografii, a potem – z braku rozsądnego miejsca, by je komuś oddać albo odsprzedać za symboliczną kwotę, poupychaliśmy je po szafach i piwnicach.

Łącząc te dwa elementy, chcemy Was zaprosić do grupy: Zrób SWÓJ Ślub: porady, polecenia, oferty.

logo_grupa_123

Inspiracje – TAK, ale zdecydowanie chcemy, w odróżnieniu od innych grup, skupić się na konkretach i wskazówkach. A także na możliwości łatwego podania dalej ślubnych akcesoriów!

Dlaczego będzie nam miło, gdy do nas dołączycie?

1. Na grupie będziemy zamieszczać jeszcze więcej treści niż na blogu i w innych kanałach: ciekawe linki, spostrzeżenia, porady.

2.  Wspólnie będziemy tworzyć USYSTEMATYZOWANĄ BAZĘ najlepszych FIRM i MIEJSC.

3.  Nowe usługi, o których często się dowiadujemy dość szybko (m.in. dzięki informacjom prasowym) – też będziemy na grupie zajawiać.

4. Wspólne ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW – bo co dwie głowy (i więcej!) to nie jedna :)

5. Możliwość sprzedaży, wymiany, kupna ŚLUBNYCH GADŻETÓW I AKCESORIÓW – żeby ogłoszenia nie ginęły w niebycie Allegro czy OLX.

Tak widzimy tę grupę :) Oczywiście, to WY będziecie ją tworzyć, więc na wszelkie sugestie i rady jesteśmy otwarci!

Jak dołączyć? Wystarczy KLIKNĄĆ TU!About

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet