fototapeta most

Pomysł na prezent ślubny – fototapeta!

Obdarowywanie nowożeńców rozmaitym wyposażeniem do nowego mieszkania to bardzo miły zwyczaj. Wiele par odchodzi od tego pomysł, decydując się na pieniądze w kopercie i często tego kroku żałuje. Bo ślub może być okazją do tego, żeby w prezencie otrzymać wiele sprzętów na które później po prostu będzie nam szkoda pieniędzy i nie kupimy ich sobie sami. W tym kontekście pisaliśmy kiedyś chociażby o drogich, ale niezwykle przydatnych robotach sprzątających marki iRobot.

W prezencie ślubnym można także podarować coś co będzie nie tyle praktyczne, co ładne. Jeśli trafimy dobrze w gust obdarowanych prezent na trafi na dno szafy, a znajdzie swoje miejsce i będzie przypominał młodej parze o nas i pięknej uroczystości. Kiedyś w dobrym guście było obdarować cennym obrazem, obecnie można zaproponować współczesną  wersję – fototapetę.

Fototapeta na prezent ślubny – dlaczego tak?

Jeśli znamy dość dobrze młodą parę nie powinno być większego problemu z trafieniem w ich gust. Fototapeta może przedstawiać miejsce do którego nowożeńcy wybiorą się w podróż poślubną, miejsce, które darzą sentymentem lub do którego lubią powracać lub po prostu piękny widok, który dobrze będzie się prezentować chociażby w sypialni. Fototapeta może też nawiązywać pod względem kolorów i stylistyki do motywu przewodniego ślubu i wesela – w momencie wybierania prezentu ślubnego zazwyczaj już go przecież znamy.

Nam bardzo podobają się fototapety przedstawiające mosty.  Z tych znanych na własne oczy widzieliśmy Most Karola w Pradze czy Westminster Bridge w Londynie. A most na Brooklynie kojarzyłby się nam z podróżą poślubną do USA (tak nawiasem mówiąc w kuchni wstawiliśmy sobie płytki z nowojorską taksówką – serio!). Fototapeta z mostem rodem z Azji znajdowała się zresztą w Centrum Inspiracje, gdzie organizowaliśmy wesele (tak, minęło 5 lat od ślubu i ciągle pamiętamy o takim szczególe).

fototapeta most w chmurach

Poza przyjemnymi skojarzeniami są też bardziej pragmatyczne przesłanki przemawiające za motywem mostu. Taka fototapeta otwiera przestrzeń i nadaje głębię nawet małym pomieszczeniom (wiemy coś o tym, bo mieszkaliśmy na 35 metrach).

Oprócz tego są dziesiątki innych motywów, które mogą się doskonale sprawdzić w zależności od zainteresowań – natura, zwierzęta, mapy dla zapalonych podróżników, potrawy świata na fototapetę do kuchni, piękne kwiaty, a nawet spersonalizowane fototapety stworzone na podstawie przesłanych zdjęć.

Jeśli nasza koncepcja z fototapetą przydała Wam do gustu polecamy zajrzeć do sklepu myloview.pl

most w sypialniAbout

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.