13509587_10208511269275981_140672727_o

Fotoprezenty inne niż książki – kilka inspiracji

Trochę już wiecie o naszym zamiłowaniu do ładnych zdjęć i tworzenia z nich albumów. Spersonalizowana fotoksiążka to trafny prezent na wiele różnych okazji. Jednak nie dla każdego i nie za każdym razem. Trudno zresztą obdarowywać całym czas tym samym – wtedy półki uginałyby się pod ciężarem albumów i nie nadążalibyśmy z robieniem nowych zdjęć do kolejnych.

Najbardziej lubimy oczywiście wszelkiego rodzaju spersonalizowane upominki, których nie znajdzie się w każdym sklepie. A, że nie posiadamy żadnych talentów do rękodzieła i nie umiemy korzystać z programów graficznych, musimy wspomagać się prostymi rozwiązaniami. Takie proponuje nam CEWE.pl

Zobaczcie 5 fotoprezentów innych niż album!

1. Szklana kula ze zdjęciem

Magda ma zamiłowanie do prezentów o wątpliwej użyteczności. Od dziecka kupuje na każdej wycieczce najbardziej przaśny gadżet, jaki tylko znajdzie się w zasięgu wzroku. Ja mam alergię na wszelkie przedmioty, które poza tym, że ładnie wyglądają nie robią nic innego poza gromadzeniem kurzu. Jednak dałem się przekonać do szklanej kuli. Pod jednym warunkiem – że w środku będzie nasze wspólne zdjęcie. No i mamy szklaną kulę. Fajna dekoracja na półkę!

13509587_10208511269275981_140672727_o

2. Podkładka śniadaniowa

Musimy Wam się do czegoś przyznać. Mamy słabość do jadania posiłków na balkonie. Tak nam się to spodobało na wyjeździe do Grecji, że lubimy wracać do tych wspomnień. Balkon jak w Pardze, zielone Bielany jak zielony Epir a na talerzu pita i feta z pomidorem. Do szczęścia brakuje jeszcze jakieś fajnej fotki z Grecji albo z Malty. No i jest! Można oglądać ją codziennie na podkładce.

3. Karty do gry z Waszym zdjęciem

Czas na kolejny wstydliwy sekret. Lubimy czasem zagrać w karty. I to nie w brydża, tylko w makao. Jak dzieci z podstawówki. No serio! Nie ma dla nas lepszej rozrywki podczas pikniku w Powsinie. A dla zapalonych karciarzy trudno o lepszy prezent niż talia kart z własnym wizerunkiem.

4. Pojemnik na śniadanie

Jeśli pracujecie w biurze, szczególnie w dużej firmie, może spotkaliście się z tą trudną sytuacją, gdy pojemniki na jedzenie giną w nieznanych okolicznościach lub ktoś zabiera przez pomyłkę Twoje pudełko z jedzeniem, myląc je ze swoim, które wygląda identycznie. Żeby uniknąć takich zdarzeń można mieć swoje własne wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju pudełko. Najlepiej ze zdjęciem ukochanej osoby, co ma szczególny sens, gdy to właśnie druga połowa dla Was gotuje.

5. Etui na smartfona

Do tej pory nie udało mi się wygrać z Hello Kitty. Magda konsekwentnie stawia na kotka z piekła rodem zamiast na mój wizerunek, ale w przyszłości ktoś wie. A tak całkiem serio, skoro ustawiamy sobie tapety czy wygaszacze z swoją drugą połową to czemu nie etui?

Jak widać zdjęcia nie muszą być tylko na Facebooku czy Instagramie. Ładne fotki mogą stać się ozdobą wielu przedmiotów, których używamy na co dzień lub przynajmniej mamy z nimi styczność. Który z fotoprezentów najbardziej przypadłby Wam do gustu?

Wpis powstał we współpracy z CEWEAbout

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.