4

4 pomysły na kreatywne ozdoby na wódkę weselną i nie tylko!

Pamiętacie może jak pisaliśmy o obciachowych etykietach na wódkę weselną? Dziś pora na pozytywne przykłady. Zawieszki na alkohol albo naklejki mogą być wspaniałą ozdobą każdego wesela i dobrze wpisywać się w motywem przewodni uroczystości. Cała sztuka polega na tym, żeby dobrać je właściwie.

Zobaczcie, jakie ciekawe propozycje dla Was mamy!

1. Z wierszykiem [>>> klik]
O ile za rymowankami na zaproszeniach ślubnych albo rymowanymi podziękowaniami dla rodziców nie przepadamy, tak na etykiecie prezentuje się to całkiem fajnie. Do tego jeszcze imiona Państwa Młodych i data ślubu – proste i eleganckie! Czemu nie?

wierszyk

2. Z fajnym hasłem przewodnim [>>> klik]
Lubicie czytać głębokie sentencje wypisane na murach albo fejsbukowych ścianach? Etykietka od alkoholu to też właściwe miejsce na wartościowe przemyślenia :) A wszystkie mniej lub bardziej poważne zdania na temat miłości doskonale przecież pasują do dnia zaślubin.

3

3. Z informacją o zawartości [>>> klik]
Na butelce można napisać po prostu „na zdrowie”. Można też napisać, co się znajduje w butelce i dla kogo przeznaczona jest jej zawartość. To ma sens szczególnie w przypadku nalewek i innych kolorowych trunków :)

babska wisniowka

4. Z nawiązaniem do Młodej Pary [>>> klik]
Wiadomo, że w dniu wesela będziecie w centrum uwagi i wszyscy będą pić Wasze zdrowie. Może na etykietce nawiązać jakoś do Waszych zainteresowań lub temperamentu? Oczywiście z dystansem do siebie i z humorem!

4

Wpis powstał we współpracy z DecorisAbout

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.