4

4 pomysły na kreatywne ozdoby na wódkę weselną i nie tylko!

Pamiętacie może jak pisaliśmy o obciachowych etykietach na wódkę weselną? Dziś pora na pozytywne przykłady. Zawieszki na alkohol albo naklejki mogą być wspaniałą ozdobą każdego wesela i dobrze wpisywać się w motywem przewodni uroczystości. Cała sztuka polega na tym, żeby dobrać je właściwie.

Zobaczcie, jakie ciekawe propozycje dla Was mamy!

1. Z wierszykiem [>>> klik]
O ile za rymowankami na zaproszeniach ślubnych albo rymowanymi podziękowaniami dla rodziców nie przepadamy, tak na etykiecie prezentuje się to całkiem fajnie. Do tego jeszcze imiona Państwa Młodych i data ślubu – proste i eleganckie! Czemu nie?

wierszyk

2. Z fajnym hasłem przewodnim [>>> klik]
Lubicie czytać głębokie sentencje wypisane na murach albo fejsbukowych ścianach? Etykietka od alkoholu to też właściwe miejsce na wartościowe przemyślenia :) A wszystkie mniej lub bardziej poważne zdania na temat miłości doskonale przecież pasują do dnia zaślubin.

3

3. Z informacją o zawartości [>>> klik]
Na butelce można napisać po prostu „na zdrowie”. Można też napisać, co się znajduje w butelce i dla kogo przeznaczona jest jej zawartość. To ma sens szczególnie w przypadku nalewek i innych kolorowych trunków :)

babska wisniowka

4. Z nawiązaniem do Młodej Pary [>>> klik]
Wiadomo, że w dniu wesela będziecie w centrum uwagi i wszyscy będą pić Wasze zdrowie. Może na etykietce nawiązać jakoś do Waszych zainteresowań lub temperamentu? Oczywiście z dystansem do siebie i z humorem!

4

Wpis powstał we współpracy z DecorisAbout

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet