shutterstock_176390900

Co to był za rok! Najlepsze ślubne trendy 2016 – będą modne w 2017

Rok 2016 to sporo ślubnych nowości – działo się, oj działo! Najgorętsze trendy tego roku bez wątpienia będą popularne także w roku kolejnym. Co nam najbardziej spodobało się w minionym ślubnym sezonie?

1. Śluby w plenerze

Młode pary coraz odważniej podchodzą do ślubów w plenerze. W 2015 jeszcze traktowane jako nowość, w minionym sezonie już praktycznie norma. Dodatkowo, coraz więcej obiektów weselnych wspaniale dopasowało swoją ofertę do potrzeb par, które chciały ślubować w pięknym otoczeniu natury. Trzymamy kciuki za jeszcze więcej przepięknych ślubów w plenerze!

2. Tematyczne słodkie stoły

Super, jeśli całość dekoracji podczas wesela, jest spójna i dobrze się razem komponuje. Warto pamiętać, że słodki stół jest nie tylko praktyczny, ale przede wszystkim – piękny! Dlatego dobrze, jeśli odzwierciedla on motyw przewodni wesela. Gdzie, jeśli nie tam można poszaleć ze staranną egzekucją motywu przewodniego?

shutterstock_423348403

3. Czekoladowa fontanna

Na weselach już od wielu lat, ale w minionym sezonie to absolutny must-have. I dobrze, bo to świetna rozrywka: i dla dorosłych, i dla dzieci!

4. Butelki na mleko

Zamiast słoików – butelki wzorowane na dawnych butelkach na mleko. Wyglądają pięknie i są wygodne – trzyma się je w rękach znacznie wygodniej niż typowe słoiki. Zdecydowanie zostaną na ślubnych przyjęciach w kolejnym roku!

5. Ślubny minimalizm

Skandynawski minimalizm przyjął się nie tylko w wystroju wnętrz, ale także w branży ślubnej. Odejście od przepychu na rzecz prostych i pięknych rozwiązań. Trzymamy mocno kciuki za rozwój tej tendencji – bo grunt to pozostawać szczerym z samym sobą!

shutterstock_529937263

6. Baleriny

Od zawsze były traktowane jako buty na wesele. Ale panny młode już coraz odważniej wybierają je jako swoje pierwsze buty – także na uroczystość, nie tylko na imprezę taneczną do białego rana. I dobrze, bo nie dość, że wygodne, to mogą być również piękne i nie mniej ozdobne niż tradycyjne szpilki.

7. Wianki

Rok 2016 był zdecydowanie rokiem wianków! Pewnie, trend boho jest ciągle silny, ale wianki pojawiają się w naprawdę różnych konfiguracjach i stylizacjach, nie tylko dla zwiewnych nimf.

Ozdoba ta z pewnością na dobre zagości na ślubach w kolejnych latach, co ciekawe – nie tylko w wersji kolorowej, ale również…białej i zielonej. W końcu ten ostatni to kolor roku 2017 wg Pantone!

A Wam, jaki trend z 2016 roku podobał się najbardziej? About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet