partyka

Ciotka z Ameryki – najgorszy weselny koszmar ever!

Czasami jesteśmy krytykowani za nasze zamiłowanie do atrakcji weselnych. Nie raz już słyszeliśmy, że ślub to nie cyrk ani program „Mam talent”. Fotobudka, fajerwerki, bańki mydlane, gry w ogrodzie to elementy, które pasują do przyjęcia weselnego w pewnej konwencji. Są jednak takie atrakcje, które nie pasują. I na weselu nigdy nie powinny się pojawić. A jednak znajdują swoich amatorów. O czym mowa? O tak zwanej ciotce z Ameryki.

Cóż to za atrakcja? W skrócie: przychodzi kobieta w dziwnym stroju, wydurnia się na środku sali, w ciągu 8 minut 26 razy wspomina o bzykaniu podczas nocy poślubnej, wręcza młodej parze liczne warzywa o fallicznych kształtach i sugeruje panu młodemu problemy z potencją, a pannie młodej z higieną. Serio! Kiedy zobaczyłem to na Youtube nie mogłem uwierzyć. Ale zobaczcie sami, na przykład TUTAJ – KLIK! 

Nie wiem jak bardzo trzeba kogoś nie lubić, żeby zafundować taką niespodziankę jako atrakcję weselną. Nie rozumiem, jak można za coś podobnego zapłacić. Nie mam pojęcia, jak komuś może się to podobać. Natomiast przestaję się dziwić ludziom, którzy są negatywnie nastawieni do wesel, dlatego, że są przaśne i kiczowate.

Jeśli chociaż przez chwilę pomyśleliście o weselnej „ciotce z Ameryki” mówię Wam słowami klasyka – nie idźcie tą drogą. Na forach można znaleźć opinie osób które podczas takich występów… wychodziły w trakcie. Koszmar. Masakra!About

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.


  • Paweł Czarnecki

    haha świetne!