wedding-1861986_1920

Cake topper – jak kreatywnie udekorować tort weselny?

Ślubne torty najczęściej ozdabiane są tzw. cake topperami, czyli figurkami lub innymi elementami, które mają wieńczyć to swoiste dzieło sztuki, jakim jest właśnie weselny tort.

W sklepach ślubnych znajdziesz sporo propozycji tego typu figurek – część nawet zabawnych!

Jednak nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaproponowali Ci alternatyw. Część z nich wychodzi nawet taniej niż figurki sklepowe. To, co – gotowa?

1. Ramka ze zdjęciem

Tak, dobrze czytasz. Ramka ze zdjęciem na szczycie tortu! Oczywiście, mamy na myśli małą i lekką ramkę – ale sama przyznasz, że to rozwiązanie oryginalne – i niedrogie! Malutkie ramki można dostać choćby w Tigerze już za kilka złotych!

Nawet jeśli masz dwie lewe ręce do projektów DIY, jak ja, to przygotowanie takiego cake toppera, zajmie Ci dosłownie chwilę. I będziesz w stanie wykonać go samodzielnie!

2. Figurki LEGO (i nie tylko!)

Maciek jest fanem klocków Playmobil – głównie dlatego, że produkują je na naszej ukochanej Malcie. Wykorzystanie ludzików Lego czy właśnie Playmobil jako ozdoby na szczycie tortu to pomysł może nie nowy, ale jeszcze zdecydowanie nie opatrzony. Nie jest to trudne – zestawy można zamówić w internecie. Nie musicie koniecznie stawiać na ludziki w stroju pary młodej. Mogą to być postaci nawiązujące do Waszego wyglądu, zainteresowań, albo motywu przewodniego wesela.

3. Dekoracje papierowe

Cake topper przygotowany z odpowiedniego rodzaju kartonu, będzie się trzymał świetnie. Równie dobrze sprawdzi się mini-girlanda, nawiązująca do dużej girlandy, zdobiącej Waszą weselną salę. Dekoracja na tort dobrze, żeby była przygotowana przez tę samą osobę, która dba o papierową oprawę Waszego wesela. Będzie wtedy spójnie z innymi dekoracjami!

wedding-2102296_1920

4. Druk 3D

To dość nowoczesna sprawa, ale za to pozwala zaszaleć kreatywnie. Najmodniejsze są napisy wydrukowane na drukarce 3D. Faktycznie, przyciągają uwagę, a dodatkowo – stanowią fantastyczną pamiątką także po weselu. Bo kto by nie chciał mieć takiego cake topper później choćby jako ozdobę doniczki na balkonie? Moim zdaniem – wzruszające i jestem zdecydowanie na TAK!

5. Masa cukrowa

Wasze postacie odwzorowane z masy cukrowej? Kreatywnie i hm…smacznie. A na dodatek zabawnie, bo koniec końców – możecie się nawzajem…schrupać! Brzmi jak plan? Całkiem dowcipny!

A Ty, jaki cake topper wybierasz na swój tort weselny?About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet