Bridelle Style

„Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub”

Jeśli wchodzicie na naszego bloga już dłuższy czas pewnie już wiecie, że to nie pierwszy raz, kiedy informujemy o książce wydanej przez autorkę bloga Bridelle.pl. Pod koniec 2015 roku ukazał się efektowny album ze ślubnymi inspiracjami pod tytułem Bridelle Style o czym pisaliśmy tutaj. Rok później następna część „Wasz Piękny Ślub”, która w większym stopniu skupiała się już na bardziej praktycznych aspektach organizacji ślubu i wesela.

Nowa propozycja ma łączyć zalety poprzednich. Książka „Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” to piękno ślubnych sesji stylizacyjnych i zbiór konkretnych pomysłów dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne i podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany.

collage. BS tiffany

Publikacja przygotowana przez blogerkę Karolinę Waltz i fotografkę ślubną Magdalenę Piechotę to to 18 sesji zdjęciowych w 18 stylach ślubnych. Na ponad 300 stron pięknych stylizacji składa się praca blisko 150 osób, które brały udział w realizacji sesji. Znajdziemy tutaj style boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby chic, glamour, a także suknie od znanych i cenionych projektantów z Polski i całego świata. Wśród nich między innymi Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, Paprocki&Brzozowski, Moons Varsovie, Anna Kara, Justyna Kodym, Jannie Baltzer.

Bridelle Style. URBAN CHIC

„Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” ukaże się oficjalnie w Walentynki 2017, niemniej już teraz można nabyć książkę w przedsprzedaży. Zapraszamy na stronę Empiku: http://www.empik.com/bridelle-style-inspirujace-pomysly-na-slub-waltz-karolina-piechota-magdalena,p1134407091,ksiazka-p

Bridelle Style. ROMANTIC

A jeśli ta zapowiedź Wam nie wystarcza, już wkrótce możecie spodziewać się na naszym blogu recenzji oraz konkursu z książką do wygrania :)About

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.