Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub 1

„Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” + KONKURS!

Pamiętacie „Bridelle Style”? Pisaliśmy, że to Pinterest przeniesiony na karty książki! I do tego – pięknie opisanej, a co najważniejsze – z udziałem POLSKICH usługodawców!

Piękny, kolorowy świat sesji ślubnych nie jest już odległy i możliwy tylko za Oceanem. „Bridelle Style” pokazywało, że jest to możliwe także i u nas, w Polsce!

Teraz mamy dla Was prawdziwą gratkę – „Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” – czyli nowe, poprawione wydanie ślubnej biblii.

Co się zmieniło? Sesje ślubne – chociaż ich liczba jest taka sama, jak w pierwszym wydaniu, to nie są one dokładnie takie same. Inne zmiany – to układ graficzny i szerzej-szata graficzna- moim zdaniem na nowocześniejszą i ułatwiającą korzystanie z książki „na wyrywki”.

Tym samym, nowe wydanie „Bridelle Style” wychodzi naprzeciw pannom młodym, przyzwyczajonym do korzystania z internetu, blogów, aplikacji – gdzie łatwo i szybko coś możemy znaleźć za pomocą wyszukiwarki. Nowy układ książki pozwoli na szybkie sprawdzenie szczegółów, przypomnienie sobie czegoś, czego akurat szukamy, bez konieczności kartkowania publikacji strona po stronie.

Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub 5

Ale…zaczynając przeglądać książkę – ostrzegam – wsiąkamy! Każda z sesji jest wyjątkowa i przepiękna i chociaż jedne są bardziej w moim klimacie, a inne mniej – to trudno nie wzdychać z zachwytu, oglądając je jedna pod drugiej.

Co jest najcenniejsze w „Bridelle Style”? Przede wszystkim pokazanie, że piękny ślub jest możliwy tu i teraz. I od Was(oraz doboru odpowiednich usługodawców) zależy to, jak będzie wyglądał. Potrzebna jest wizja, odwaga, zdecydowanie, i – cóż – odpowiedni budżet. Ale wszystko jest jak najbardziej do zrealizowania!

Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub 8

Jeśli planujecie ślub i wesele w tym albo kolejnym sezonie, po książkę sięgnąć zdecydowanie warto. Pozwoli to zawęzić krąg poszukiwań i planowania. Nie siedzicie już przed białą kartką albo pustą tablicą na Pintereście z kołaczącym się w głowie „od czego zacząć”. „Bridelle Style” Wam to podpowiada.

Gdzie kupić książkę? W Empikach – możecie kliknąć tutaj.

Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub 6

Ale, ale! Nie bylibyśmy sobą, gdyby nie można było wygrać u nas tej wyjątkowej książki (a uściślając – dwóch)!

Jak? Napisz lub pokaż nam, jaki styl lub motyw przewodni jest tym, który wybrałaś na swój ślub i wesele. Może być to krótki opis  w komentarzach lub zdjęcie na instagramie z hashtagiem #zrobswojslub

Bardzo chętnie posłuchamy (i zobaczymy), jak będzie wyglądać Twoje wymarzone wesele!

Czekamy na zgłoszenia do 28.03.About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet