weddings-2784455_1920

Boho niejedno ma imię. 4 sposoby na wesele boho!

Boho jest bez wątpienia najpopularniejszym i najbardziej pożądanym motywem przewodnim ślubu i wesel. Ślub w lesie, wesele w ogrodzie, panna młoda w wianku i na bosaka – brzmi jak ideał? Nie zawsze jednak uda się go w 100% zrealizować. 

Wiem, że zazwyczaj namawiamy Cię tutaj na zrobienie ślubu i wesela po swojemu, jednak czasami – czy tego chcemy, czy nie, musimy szukać kompromisu.

Mam dla Ciebie jednak dobrą wiadomość: boho niejedno ma imię! To, że szykuje się wielki ślub kościelny i równie duże wesele zamiast kameralnej uroczystości na plaży, wcale nie oznacza, że ten motyw nie jest dla Ciebie. 

Dlaczego? Bo to Twój dzień i wszystko ma być na Twoich warunkach. Jeśli chcesz, by boho było Twoim motywem przewodnim, to wierz mi, można go nawet zrealizować w pałacu albo lofcie. 

Bo TY TAK CHCESZ.

Dlatego dzisiaj chcę Cię namówić na nieco mniej konserwatywne podejście do tematu tego motywu przewodniego. Boho niejedno ma imię i może być przemycane w wielu aspektach ślubu i wesela. 

1. Boho klasyka

Takie podejście polecam wszystkim pannom młodym, które mają w sobie duszę buntowniczki i blisko im do klimatów boho, ale rozum podpowiada: KLASYKA! Da się pogodzić? Oczywiście, że się da. 

Niech klasyczne będą ramy: miejsce ceremonii, sala, samochód ślubny. A boho? Detale! Od wianka we włosa zaczynając po leśno-kwiatowym motywie tortu.

Wbrew pozorom, klasyczna sala weselna to obiekt o wielu twarzach. Wykorzystaj jej kolorystykę, by stworzyć paletę barw dla boho dekoracji. Żółty – postaw na piękne słoneczniki. Fiolet – pomyśl o lawendzie! Dekoracje bazujące na prostych kompozycjach kwiatowych nadadzą lekkości wnętrzu, pięknie komponując się z jego klasycznymi rozwiązaniami. 

people-2565128_1280

2. Boho glamour

Myślisz o stylizacji z okresu złotej ery Hollywood? Wbrew pozorom, pięknie się ona będzie komponować z elementami boho!

Suknia ślubna stylizowana na wieczorową? Tak, ale z wiankiem!

Mam też dobrą wiadomość: boho nie wyklucza elementu bling bling! Wystarczy umiejętne połączenie, by zrównoważyć kwiaty elementami mocno dekoracyjnymi.

Uważaj jednak: oba te motywy przewodnie lubią przepych i przesadę. Dlatego łącząc je, wychodzi nam gra o sumie zerowej: jeśli z jednego motywu coś dodasz, z drugiego – warto trochę odjąć. Wszystko po to, by w natłoku przedmiotów, dekoracji i gadżetów…nie zgubić siebie!

3. Boho country

Boho kojarzy się z rusałkami, lasem, ślubem na plaży. Ale także – z sielskością, wiejskimi krajobrazami. Wprowadź je śmiało do Twojego wesela, jeśli czujesz, że to ten kierunek!

Dekoracje kłosami zbóż? Słoma jako element dekoracyjny? Bardzo tak! I ciągle – mocno w klimacie boho, chociaż z tej mało typowej strony.

Mogę Cię zapewnić, że będzie to wyjątkowe wesele, o którym Twoi goście będą dłuuuugo jeszcze rozmawiać!

flower-3185225_1920

4. Shabby chic

Boho do kwadratu! Łączysz elementy, które pozornie do siebie nie pasują. Na przykład? Suknia balowa i wianek z kwiatów. Eleganckie stoły w ogrodzie. Instrumenty, stare walizki jako dekoracje. To wszystko tworzy bardzo wyjątkowy charakter Twojej uroczystości. I co najważniejsze: nie obowiązuje zasada, że coś nie pasuje.

Dokładasz kolejne elementy, które są dla Ciebie ważne, tworząc eklektyczną mieszankę. Pierwiastek boho stanowi jej spoiwo. Dzięki niemu, wszystko staje się bardziej spójne i łatwiejsze w odbiorze dla uczestników wesela.

A Ty, którą boho realizację wybierasz?About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet