woman-1149909_1920

5 przyszłych ślubnych hitów tylko dla prawdziwych łowców trendów!

Ślubne hity zmieniają się z sezonu na sezon, jest jednak kilka elementów, które są obecne na uroczystościach już od dobrych kilku lat, a ciągle się nie zestarzały. Słoiki, tablice na kredę, juta – mogę głośno powiedzieć „winna”, bo wszystkie te elementy miałam i na swoim weselu.

Na swoją obronę mam tylko to, że wtedy jeszcze słoików do picia nie można było kupić w każdym sklepie – tak, jak dzisiaj.

Ale ale! Nadciąga nowe. Ciągle jeszcze nieprzetestowane. Ciągle – trudne do zorganizowania, jak wtedy te moje słoiki. Ale może odważysz się i dasz szansę nowościom?

Ostrzegam: łatwo nie będzie. Będzie dużo DIY lub zatrudniania odpowiednich ludzi. Będzie coś zupełnie innego, niż to, do czego przyzwyczaiły nas ślubne sesje w kolorowych magazynach.

Mimo wszystko, jesteś gotowa? To zaczynamy!

1. LUSTRA

Każda panna młoda w swoim wielkim dniu spojrzy w lustro z tysiąc razy. Ale co Ty na to, by na tym lustrze…pisać? Coraz częściej, lustra wykorzystywane mogą być jako interesujący zamiennik tablicy kredowej. Odpowiednio dobrany mazak sprawi, że takie lustro wcale nie pójdzie na straty, przeciwnie – posłuży jeszcze długo w nowym domu.

2. CANDY BAR…NA OSTRO

Jeśli nie lubisz słodyczy, nie zmuszaj się do candy baru. Postaw na coś o zupełnie innym smaku! Miłośnicy sera mogą przygotować na przykład powiększoną deskę serów – wykorzystując patenty dekoracyjne rodem ze słodkiego baru. W przypadku pary młodej, która lubi kino – postaw na popcorn i nachosy – dużo lepiej taki „słodki-niesłodki” stół będzie do Was pasował, niż pudrowe słodycze, za którymi średnio przepadacie.

3. MIEDZIANE NACZYNIA

Hitem sezonu jest kolor miedziany. Dlatego zamiast szkła, zastanów się nad naczyniami koloru miedzi. Odcień ten pięknie komponuje się z bielą czy pastelami. Idę o zakład, że Twoi goście jeszcze czegoś takiego u nikogo nie widzieli. Tym bardziej – będą zachwyceni!

copper-pot-1836552_1920

4. BIŻUTERYJNE OZDOBY DO WŁOSÓW

Wiem, że ciągle rządzą wianki. Ale zastanów się, czy nie postawić na błyszczące elementy w Twoich włosach. Co więcej, tego typu ozdoby są robione ręcznie, często – na specjalne zamówienie, masz więc duży wpływ na ich faktyczny wygląd. Stąd – lepiej będą one wpisywać się w całość Twojej ślubnej stylizacji!

5. CYTATY

Ale nie mam na myśli „złotych myśli”, tylko raczej cytaty sławnych ludzi, które pasują do Twojego motywu przewodniego. Dlaczego taka zmiana? Przede wszystkim – pokażą one, że czytacie, że interesujecie się kulturą i to, co prezentujecie – w zaproszeniach czy w formie napisów w miejscu wesela, ma dla Was głębsze znaczenie.

A Tobie, który z tych nowych trendów najbardziej przypadł do gustu?About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.