4

5 pomysłów na zaproszenie ślubne, którymi zadziwicie gości

Zaproszenie to bardzo skuteczny nośnik informacji. Można z niego wyczytać znacznie więcej niż datę i miejsce ślubu. Jego forma bardzo wiele mówi o Was jako parze i o tym, czego się po Was spodziewać. Czy jesteście sztywni, czy raczej wyluzowani? Planujecie tradycyjne wesele, rodzinny piknik czy imprezę dla hipsterów – wiele można wydedukować patrząc na zaproszenie – a konkretnie jego formę. Takie wskazówki mogą się przydać szczególnie dalszej rodzinie, która nie zna Was zbyt dobrze. Poza tym wręczenie zaproszenia jest świetną okazją, żeby pozytywnie zaskoczyć. Co podoba nam się najbardziej?

1. Zaproszenie ze zdjęciem

1

Najprostszy sposób, żeby wyrazić siebie i dobitnie pokazać, jak wspaniale wyglądacie razem, jak do siebie pasujecie, jak lubicie spędzać czas. Dobór odpowiedniego zdjęcia daje jasny sygnał czy jesteście raczej romantykami, miłośnikami aktywnego stylu życia artystami.

Jak może wyglądać zaproszenie ze zdjęciem zobaczycie przeglądając różne wzory na stronie Decoris.

2. Zaproszenie w bardzo nietypowej formie

2

Jeśli oboje uwielbiacie teatr, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zaproszenie miało formę afisza lub biletu teatralnego Widzieliśmy także bilety lotnicze, a nawet zaproszenie stylizowane na facebookowy profil. To bardzo dobra droga, żeby zaprezentować Wasze zainteresowania, szczególnie jeśli to one są tym, co Was połączyło. Wszystko jest dozwolone, pod warunkiem, że będzie wywoływało konsternacji u gości – szczególnie tych starszych. Z tymi najbardziej nowatorskimi pomysłami trzeba uważać, żeby nie przesadzić.

3. List w butelce

3

Kto powiedział, że zaproszenie musi znajdować się w kopercie? Równie dobrze można spróbować czegoś innego. Coraz popularniejsze są zaproszenia w formie listu w butelce  Jeśli lubicie żeglarstwo i w ogóle motywy marynistyczne nie ma się nad czym zastanawiać.

4. Balonik

4

Najlepszy sposób, żeby zaskoczyć swoich gości i pokazać, że myślicie nieszablonowo. Już samo odczytanie zaproszenia to dobra zabawa – balonik przebijamy załączoną w pudełku szpilką. Całość znajduje się w eleganckim pudełku. Rewelacja! Zobaczcie sami :)

5.Totalne zaskoczenie!

Jak zadziwić gości? Najlepiej wykorzystać w zaproszeniu znany motyw, który kojarzy się z czymś zupełnie innym albo połączyć coś, co pozornie do siebie nie pasuje. My połączyliśmy w zaproszeniu dwa elementy. Nasze zdjęcie i pasję Magdy. Efekt – nasz portret na zaproszeniu stylizowany na kampanię wyborczą Baracka Obamy. Nieźle wyszło prawda?

1011074_10202543116995904_133602813_n

Wpis powstał we współpracy z DecorisAbout

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.