_MG_2902

5 osób, które mogą Ci zepsuć ślub i wesele

Miesiące przygotowań, długie godziny rozmów i ustaleń, dokładne analizowanie wszystkich umów i szczegółowy plan rozpisany z dokładnością co do minuty. A jednak wciąż coś może pójść nie tak i to wcale nie z naszej winy. Niejeden potencjalnie idealny ślub skończył się mniejszą lub większą gafą, a zawinił jak to często bywa czynnik ludzki.

storm-clouds-1967017_1920

Kto może Ci zepsuć plany i na kogo w szczególności trzeba uważać? Zobacz listę potencjalnych zagrożeń!

 1. Teściowa
  Na forach ślubnych przedstawiana bardzo często jako potwór z piekła rodem i potencjalne zagrożenie. Wszystko wie lepiej, krytykuje każdy Twój, narzuca swój punkt widzenia i kwestionuje Twoje kompetencje, twierdząc, że nic nie sugeruje, ale lepiej byłoby może przemyśleć to jeszcze raz. W skrajnych przypadkach bez Twojej wiedzy i zgody przekazuje swoje własne instrukcje do fotografa i kamerzysty, w ostatniej chwili zmienia menu i wprowadza wszędzie zamieszanie.

 2. D.J.
  Niby powinien znać się na swojej robocie, ale zdarzają się tacy, którzy może i potrafią puszczać muzykę, ale lepiej żeby się w ogóle nie odzywali, bo żenującymi żartami czy intonowaniem dziwnych przyśpiewek wywołają tylko niesmak. Równia zła wersja to typ, który przychodzi nieprzygotowany, nie pamięta jaką muzykę lubicie, kiedy ma być pierwszy taniec i jak macie na imię.

 3. Kurier
  Działalność firm kurierskich to historia wielkich dramatów i tragicznych pomyłek. Jeśli kupujecie przez internet musicie mieć się na baczności i planować zakupy wraz z wysyłką z dużym wyprzedzeniem – ot tak na wszelki wypadek. Zawsze może okazać się, że dekoracje ślubne dotrą zniszczone, znajdą się pod niewłaściwym adresem albo trafią na miejscem, ale nie 2 dni, a 2 godziny przed weselem.

 4. Ksiądz
  Antyklerykałowie znają mnóstwo takich opowieści i sypią nimi jak z rękawa. Ksiądz dostał za małą ofiarę i złośliwie nawiązuje do tego w kazaniu. Albo jeszcze gorzej – ksiądz namawia zgromadzonych gości do wręczania grubych kopert dla nowożeńców. Ksiądz wygania fotografa albo filmowca, nie pozwala umieścić swoich dekoracji na ławkach, przekręca Wasze imiona, głośno ziewa albo mówi niewyraźnie. Potencjalnych zagrożeń z tej strony jest naprawdę sporo!

 5. Fryzjerka
  Osobiście przekonaliśmy się o tym, że specjalnością wielu stylistek dojeżdżających do domu jest niestety niedocieranie na czas. Jedno spóźnienie i już cały harmonogram przygotowań zostaje wywrócony do góry nogami. Kolejna sprawa to nieudana fryzura. Chcesz wyglądać jak księżniczka Amidala z Gwiezdnych Wojen, a masz na głowie zdechłego skunksa. I wszyscy to zobaczą na zdjęciach. Fryzura próbna to jedyny ratunek. Bo zamawianie fryzjerki w ciemno to szaleństwo!

 

Czy naprawdę jest się czym przejmować i trzeba podjąć jakieś szczególne środki ostrożności?

Szczerze? Trudno wszystko przewidzieć. Równie dobrze, możecie na ślub kuśtykać o kulach z nogą w gipsie, tylko dlatego, że przewrócicie się na krzywej płycie chodnikowej. Tam, gdzie są ludzie, zawsze coś może pójść nie tak. A wtedy pozostaje tylko umiejętność improwizacji i robienia dobrej miny do złej gry. To umiejętność, która przyda się najbardziej!About

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet