chcz_0230

3 rocznica ślubu – skórzana! Zobacz pomysły na prezent

3. rocznica ślubu zwana jest rocznicą skórzaną.  W ogóle, odkryłam, że swoje coroczne nazwy, mają tylko rocznice do roku nr 15. Potem – ładnie określane są już tylko co pięć lat. I gdzie tu sprawiedliwość? Jakby rocznica 17 była mniej ważna niż 15, a 21 – niż 20?

Jakkolwiek, wracając do trzeciej rocznicy – ale ten czas nam zleciał! Od ślubu zdążyłam zmienić pracę, przeprowadzić się do nowego mieszkania, i – chyba najważniejsze – na świecie pojawił się Czesio.

Wraz z pojawieniem się dziecka, czasu na romantyczne randki z mężem jest mniej (co nie znaczy, że nie ma go wcale), ale chyba bardziej docenia się codzienne, proste gesty, jak choćby śniadanie do łóżka.

Ale wracając do tematu – co podarować na trzecią, skórzaną rocznicę? Oto nasza lista!

1. Skórzaną torebkę

Tak, oczywiście, dla pań :) Może być to wymarzony Michael Kors, może być zupełnie inna marka – ważne, by była dobrej jakości i przez najbliższe lata, była świetną pamiątką, przypominającą tę wyjątkową okazję. Sama lubię torebki, ale na co dzień używam dwóch – dlatego każda z nich była mocno przemyślanym, jakościowym zakupem, który się sprawdza powyżej roku.

2.  Portfel

I dla męża, i dla żony. Pozwala na stylowe przechowywanie pieniędzy (pewnie głównie tych plastikowych!),  jak i dokumentów. W dzisiejszych czasach coraz ważniejsze jest to, by pomieścił też on liczne karty klubowe i zniżkowe, które są wydawane praktycznie dla każdej marki.

3. Buty

Ponoć przed ślubem pan młody nie powinien kupować przyszłej żonie butów, bo…odejdzie w nich od niego. Po ślubie za to na spokojnie można kupić sobie nawzajem wymarzone, dobrej jakości buty. To prezent z gatunku mocno praktycznych, ale trzy lata po ślubie, praktyczne podejście powoli staje się dominujące :)

4. Skórzany brelok

Coś z gatunku pięknych drobiazgów – żeby nie było tak mocno przyziemnie. Skórzane breloki to klasyka elegancji. Dodatkowo, można je zamówić z dedykowanym tłoczeniem, personalizując go w ten sposób i tworząc sposób na przekazanie drugiej połówce kilku ciepłych słów :)

5. Tatuaż

Trochę mniej dosłowna interpretacja rocznicy „skórzanej” – ale jeśli teraz, to kiedy? Jeśli Twoja druga połówka od dawna marzy o tatuażu, jest to dobra okazja, by jej taki zafundować! Oczywiście, bez narzucania wzorów czy studia tatuażu – to mocno indywidualna kwestia i osoba, na której skórze ma pojawić się malunek, musi sama dokonać takiego wyboru.

A Ty, co wybierzesz na 3. rocznicę ślubu? Daj znać  w komentarzach!

Foto: Studio SłońAbout

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet